Irak PKK ya silah verecek

ıraktan pkk ya silah yardımı

Irak PKK ya silah verecek.  Irak ya terör listesinde olan pkk ya ırak ta resmiyet kazandırıyor.

Avrupa ve diğer bütün iki yüzlü ülkeler birlik olupğ pkk yı meşrulaştırmaya çalışıyorlar.

Şimdide ırak pkk yı terör listesinden çıkardı. pkk yı terörö listesinden çıkarması yetmedi üstüne üstlük birde kendi askeriymiş gibi resmi bir kurum gibi görecek ve ona silah ve maddi destek sağlayacak.

Zaten böyle olacağını daha önceki yazılarımda da belirtmiştim çünkü düne kadar türkşiyede belediyelerden işadamlarından ve uyuşturucu işlerinden türkiyede ki kaçakçılıktan epey para kazanıyorlardı.

Türkiyede ki o musluk kesilince avrupa hemen devreye girdi limdi ise abd adına ırak devreye girdi.

ABD nin kendisi bizzat ben yardım ediyorum demiyor bunu ırak eliyle yapıyor ki ismi lekelenmesin ve türk halkının iyice nefretini kazanmasın.

ırak ın sözde YBŞ ismindeki örgütü yazıfladığından pkk onlara yardım edecekmiş. Yahu alfabede harf kalmadı ve ypj ypg ybş bu nedir yahu.

ıraktan pkk ya silah yardımı
ıraktan pkk ya silah yardımı

O bölge iyice karışıyor aslında karışan birşey yok dahada netleşiyor herşey görebilene çünkü türkiyenin aleni düşmanları artık açık açık türkiyeye karşı cephe almaya başladılar. Bunlar içerisinde bir çok ülke var hangisini sayalım.

PKK bitti derken şimdi tekrar diriltmeyi çalışıyorlar ypg den pkk ya ybş den ışıd e ışıd den ypg ye hangisi eksilirse takviye yapıyorlar. Doluya koyuyorlar olmuyor boşa koyuyorlar dolmuyor.