İsrail suriyeyi vurdu

israil vurdu

İsrail suriyeyi vurdu. İsrail suriyeyi füzelerle vurdu. İsrailin uçakalrından fırlatılan füzeler şam yakınlarına düştü.

İsrail suriyeye lübnan sahasındayken ateş açtı. Suriye topraklarında kimin ne yaptığı neyi niye yaptığını sıradan vatandaş zaten anlamazken strajtejişstler ve askeri yetkililer dahi kimin nneyi niye yaptığını anlamakta ve analiz etmekte zorlandığı bir dönemde yaşamaktayız.

israil vurdu
israil vurdu

Normalde suriye rejimi tamamen israil çıkarları ve israilin arzu mevud projesi doğrultusunda çalıştığını ve uygulamarının tamamının israil tarafından planlandığını herkes biliyor.

O halde israil neden suriyeyi vursun soruları insanların kafasını karıştırabilir ama israil suriyeye füzeler ile ateş etmiş ise ateş edilen yerde ya muhalifler vardır yada insanların göç yönlerini etkilemek amacıyla böyle bir atış israil uçakalrı tarafından gerçekleştirilmiştir.

Ayrıca israil in ürdün topraklarında ve hava sahasında ne işi var diye kimse neden sorgulamıyor neden birleşmiş milletler bu konularda israile ses çıkaramıyor diye sorduğunuzu duyar gibiyim

Çünkü israil paranın hakimi dünya üzerinde dolaşan para rezervinin yarısından çoğu yahudi 20 – 30 işadamının elinde .

İş böyle olunca kimse israile ses çıkaramıyor.

Yani israil şamı vurdu , israil suriyeyi vurdu diye kimse israil in suriye rejimi ile yada deaş la savaştığını zannetmesin sakın çünkü bu projenin sahibi zaten israil.