NASA dan yakıtsız çalışan motor

nasa yakıtsız motor yaptı

NASA dan yakıtsız çalışan motor. Nasa yakıtsız çalışan motor yaptı.

İmkansız gibi görünen bu olay nasa tarafındna gerçekleştiği iddaa ediliyor.

Uzay araştırmaları için çok büyük gizlilikle yaptığı araştırma hakkında hiçbir detay paylaşılmıyor.

Yapılan araç ise 12 haftada marsa gidebilecek şeklinde acaip bilgiler dolaşmaya başladı.

nasa yakıtsız motor yaptı
nasa yakıtsız motor yaptı

ABD nin algı operasyonları hiç bitmedi zaten. Ne çıkıp yakıtsız motoru tanıtırlar çalıntı olmasın diye. Neden çalıntı olsunki zaten patentini sen alacaksın kimsede aynısını yapamayacak.

AND her zaman için aksi ıspatlamayacak şeyler önü sürüp ne bulduğu icadı gösterdi nede aksinin ıspatlanmasına olanak verdi. Bir örnek vermek isterim bununla ilgili. Belki hatırlayanlar olacaktır abdd güneş sistemi dışında su buharına rastladı şeklinde acaip aksi ıspatlanamayacak bir iddaa ile ortaya çıktılar.

Neymiş güneş sistemi dıoşında su buharına rastlamışlar. İmkansızın da imkansızı güneş in etki etmediği bir gezegende su nasıl buharlaşacak kimse bunu sorgulamıyordu bile ?

Güneş sistemi dışadında su buharı nasıl olabilirdi ki üzerinden neredeyse 10 yıl geçti ama ne aksi ıspatlanabildi nede abd nin ileri sürdüğü şeyi kendileri ıspatlayabildiler.

ABD nin her zaman yaptığu aldı operasyonu bu yani abd teknolojide çok ilerilerde algısı yaratmak istiyorlar hep aynı numara aksini ıspatlayabilirsen ıspatla diyorlar açıkça 🙂