The economist tarot kartları kapağı

The economist tarot kartları 2017 kapağı neler anlatıyor. Ne anlatıyor.

Dünyaya verilmek istenen mesaj nedir. Aslında dünyaya değilde kendi dünyalarına yani bu mesajları anlayabilecek masonik yapıya kabala bilenlere verilmek istenen  mesaj neri.

Dün akşam pelin çift ile gündem ötesi programa konu olan the economist in 2017 yılında yaşanacaolaylara atıf yaptığı düşünülen bir tarot kartlarından oluşan kapaüı vardır.

Bu dergi Richfield ailesine ait bir dergi yani dünyayı dizayn eden ve dünya sermayesinin neredeyse yarısından fazlasını elinde tutan masonik bir yapının en zengin ailelerine.

Bu aileler kendi tabakasının alt üyelerine bu dergilerle algı operasyonları ve gelecek hakkındaki planlarıyla ilgili böyle gizli mesajlar verirler.

Bu seneki kapakta ise 2017 başlıklı kapağında tarot kartlarıyla dolu bir tasarımı vardı the economist in.

Bir ekonomi dergisinin tarot kartlarıyla ne işi olur diye sormak gayet mantıklı aslında.

 

the economist 2017 tarot kartları
the economist 2017 tarot kartları

 

evet the economiste ait kapat tasarımı bu.

kapağın ana faktörü trumptır.  Trump üzerine kurulu bir düzeni simgeliyor.

Zaten trump ın seçilmiş olmaısnı tesadüf olarak görenlere buradaki yazılarımda bunun bir tesadüf olmadığını planlı ve programlı olarak yapıldığını bir planın büyük bir parçası olduğunu söylemiştim.

THE TOWER adlı kart ın dinler için bir yıkımı simgelerdiğini.

JUDGMENT isimli kartta trump dünya üzerinde kurulmuş oturuyor görülmekte elinde asası var. Bu bütün dünyanın en güçlü kralı olarak bizim kuracağımız yeni düzenin temsilcisi trump olacaktır mesajı veriyor.

THE WORLD dünya kartından aslında pekte kimse birşey anlamadı ama mısır piramiti dikkat çekiyor

THE HERMİT kartı ise en önemli kartlardan bir tanesi aslında . ben burada bu kartı farklı yorumlamaktayım elinde fener olan kişi deccal olabilir ve elindeki fener ile kavmine ve kendine sadık olanlara bir yol açıp bir ışık tutuyor . Yani deccal 2017 de gelecek anlamı da taşıyor olabilir. Zaten bu tasarımları yapanlarda şeytana tapan bir örgütün mensupları ve direk şeytandan emir alıyorlar ve ona göre düzen kuruyorlar.

DEATH ölüm kartı zaten kocaman bir ölüm yazmışlar oraya da ingilizce ve atın üzerinde ise bir iskelet var yani kuru kafa tehlikeyi temsil ediyor ölüm tehlikesini ve hemen ötesinde nükleer bir patlama var sinekler var virüsler  ve salgın hastalıkları temsil ediyor, yani çeşitli şekillerde dünya nüfusu azaltılacak. Savaş olur salggın ölümcül hastalıklar olur bir şekilde bu dünya nüfusu azaltılacak.

Zaten islam dini hadis kaynaklarındada ahir zamanda çıkacak olan bir savaşla birlikte dünya nüfusunun %80 den fazlasının öleceğinden bahseder işte bu yıl 2017 olabilir bu tarot kartını hazırlayan üst akıla göre ve bunların planına göre.  o karttaki kırmızı güneş ise yapılan nükleer savaşların sonunda dünya üzerindeki katmanların zayıflaması sonucunda güneş in etkisinin artacağı anlamı da taşıyabilir.

Sonraki kart ise çok ilginç gözleri bağlı birisinin başında sonsuzluk işareti var düğmeye basarak üç boyutlu evler imal ediyor.

Bunun yorumu ise bu savaşların sonunda öyle bir teknoloji sunulacak ki bu üç boyutlu imalat makinaları sayesinde imalatta çok ötelere gidilecek ve insanlara zaten gerek duyulmayacak.

Zaten bu makinalar büyük ihtimal ile hazırda icat edilmiş ve bekletiliyordur . Bekletilmesinin sebesi ise bu 3 boyutlu imalat makinaları kullanılacak olursa zaten insana kalmayacak bu kadar insan nüfusu ne yapacak sorularıdır. İşte bu düzen koyucular şimdi önce bu dünya nüfusunu azaltacak sonrada yeniden bir dünya düzeni kuracak anlamı ortaya çıkıyor.

Yani yeni dünya düzeni planının en büyük uygulamaları ve geçiş yılı en önemli yılının 2017 yılı olduğu buradan anlaşılıyor.

2017 yılı yıkımlarla dolu bir yık olacak ve değişimin başlangıç yılı olacak diyebilir.

Tabi bu kartların anlattığı şey bu.

 

 

 

1 Yorum

  1. Veli kocakafa

    2017 yılı büyük yıkımın başlangıcı olacaktır, bu yıkım 2018 de de devam edecektir.3. Dünya savaşının yolu olan ilk sıcak savaş bu sene icinde başlayacagı aşikar. Aynen katılıyorum. Lakin ölüm kartında ki balık neyi temsil ediyor Türkiye olabilir mi ?

Yorumlar kapatıldı.