Yasemin Allen Kaçıyor

Yasemin Allen Kaçıyor. Yasemin kay allen hakkında çıkan türkiyeyi terk ediyor haberlerine sitem dolu bir tweet atarak cevap verdi.

Türkiyeyi terk etmiyorum yanlızca bir süreliğine los angeleste olacağım mesajı attı.

Takipçileri ise referandumda türkiyede olmasını istediklerini yazdılar. Herkes kimin hangi konuda ne oy vereceğine kadar biliyorsa yazık bizlere.

Fakat asıl soru işareti bazılarına göre yasemin kay allen ın aniden türkiye dışına çıkmasının asıl sebebi nedir acaba ?

İngiltere doğumlu olan yasemin allan ın ülkemizde ilerleyen günlerde yaşanacak olumsuz bir olaydan önceden haberdar olma olasılığı var mı ?

Ülkemizde yeni anayasanın olmasını kesinlikle istemeyen dış çevreler avrupa ülkeleri ve abd referandumdan önce mutlaka bu anayasanın kanunlaşmasını engelleyecek bir şeyler yapacaktır.

Evet yasemin allen acaba böyle bir olay yaşanacağını türkiyeye dışarıdan yada içeriden her hangi bir saldırı olacağını dışarıdan birilerinden haber aldı da o yüzden mi terk ediyor acaba ?

Sonuçta yasemin allen ingiletere de doğdu ve türk olmadığını da daha önce söylemişti.

Dünyanın yönetildiği asıl merkez aslında ingilterededir.

İngiletere kraliyet ailesi mısır firavunlarının soyundan gelir ve dünyanın en zengin yahudi iş adamlarıyla birlikte suya sabuna dokunmadan abd yi her işinde öne sürerek işlerini ve dünyayı perde arkasından dizayn eder.

Evet işte öyleyse önümüzdeki hafta belkide daha yakın belkide 10 gün sonra ülkemizde yaşanacak olumsuz olayların hesabı öncelikle bu ülkeyi terk eden ülkeden kaçan kişileri sorguya çekerek sorulmalıdır.

Tabii bunlar sadece  komplo teorisi şu an için tabii. İlerleyen günler ve zaman neyi gösterir bilinmez.

Söz uçar yazı baki kalır.