AB nin yaptıkları Erdoğan için İyilik oldu

Financial Times ; AB nin yaptıkları Erdoğan için iyilik oldu.

Financial Times sonunda yaptıklarının erdoğanı bilmeden daha da yücelttiğini farkına vardı.

Avrupa planlı ve programlı şekilde Erdoğana düşmanlık ettikçe halk erdoğanı daha da sevmekte . Bunun nedeni ise avrupanın ve avrupa ülkelerinin ne durumda olduğunu avrupanın hak ve hukuk tanımaz olduğunu halkın farkında olmasıdır ve daha da bu konuda bilinçleniyor olması avrupanın kendi kendini bitirmesinin kendi kendisini ele vermnesinin başka bişr boyutudur.

Avrupa son yıllarda ki teknolojik gelişmelerin ve internet kullanımının insanlarda nasıl bir farkındalık yarattığının farkında değildir.

Oysa interneti ve medyayı insanblara algı operasyonları yapabilmek için iacd eden avrupa beklemediği ve hesap edemediği bir etki ile karşı karşıya kaldı. Şimdi halk ve insanlık internet sayesinde araştırarak daha fala bilgiyi elde edip her türlü bakış açısına sahip görüşleri dinleyerek olaylarda objektif olabiliyor.

O nedenle şu andaki dünyada medya sadece televizyondan ibaret olmadığından ve bir konuda binlerce bakış açısına sahip görüş videoları olduğundan insanlar analiz yetenekleri nispetinde doğruyu görebilme imkanına kavuşuyor.

Bu nedenle avrupanın yaptığı hile hurda yalan hak ve hukuk dışı uygulamaların tamamı insanların çoğunluğu tarafından bilinmekte ve farkına varılmakta.

Hak ve hukuk tanıyan adalet sahibi ülkeler ve yöneticiler kim olursa olsun haklarında ne kadarda kara propaganda ve algı operasyonları yapılırsa yapılsın onlarda bir şekilde insanların nazarında hak ettikleri yeri buluyor.

İşte bu internetin getirdiği faydalardan bir tanesidir.