Türkiye küresel planları bozdu !

Murat Bahadır Akkoyunlu bir tv programında yaptığı açıklamalarla adeta insanların kafasındaki soru işaretlerine nokta atışlı bir sevap verdi.

Türkiyenin kuruluş yıllarından bu günlerine kadar ki çalkantılı dönemlerini yaşanan olaylarının nedenlerini ve altında yatan sırları anlatarak bir resmin eksik parçalarını tamamlar gibi tamamladı ve referandum  öncesi türk halkının kafasındaki bir çok soruyu yanıtlayacak olayları sırasıyla anlattı.

Necmettin erbakan döneminden hatta daha geçmiş dönemlerden fetullah gülen yapılanmasından ve mit teşkilatının kime hizmet ettiğinden tutunda darbe yapan generallere kadar anlattıkları insanlarımızın birazda olsa aydınlanmasına yardımcı oldu.

Yapılan darbe operasyonlarının aslında nato ve abd nin emri ile yapıldığını ve bizim ülkesimizde asker darbe yaptığında sanki askerin kendi insiyatifiyle darbe yaptığı fikrinin hakim olduğunun ama bunun yanlış olduğunun altını çizerken darbe yapan askerler nato ve abd nin emriyle yapar darbeleri dedi.

Bir zamanlar Abdullah öcalan yakalandı ve sorgulama yapan savcıya mit teşkilatından bir mektup geldi Abdullah Öcalan Mit teşkilatının bir personelidir bu nedenle serbest bırakınız şeklinde mit ten bilgi geldiğini de anlattı.

Anlatılanların özeti şöyleydi.

Türkiye yıullardır nato ve abd tarafından yönetilmektedir.

Nato ve abd kararları dışında hareket eden bir cumhurbaşkanı, başbakan olursa hemen o  hükümete nato ve abd emnrindeki asker vasıtasıyla darbe yaptırılırdı.

Aslında durum 1999 yılına kadar bu şekilde devam etti.

Fakat Türkiyenin sınırlarını değiştirmek isteyen abd ve natoya karşı türkiye dur dedi.

Türkiyenin sınırlarıyla oynamasalardı belkide aynı şekilde nato ve abd emrinde türkiye yoluna devam edecekti.

Recep Tayyip erdoğan 2008 yılına kadar bu vesayet odaklarına ses çıkaramadı. Ama işin rengi 2009 yılından sonra değişti ve erdoğan israile one minute diyerek tarafını seçmiş oldu.

Türkiye o günden sonra nato abd israil ve ingilterenin çizdiği yeni türkiye haritasına razı olmayacağını bunun karşısında ne pahasına olursa olsun savaşacağını ilan etmiş oldu.

ABD ingiltere israil ve natonun belirlediği yeni türkiye haritasını görmek istemezsiniz.

Yeni türkiye haritasında türkiye olarak belirlenen yerler konya ankara gibi bir kaç şehirden oluşan kurak araziden ibaret.

Geriye kalan maden yatakları petrol ve doğal gaz yatakları verimli araziler, turistler yerler hep paylaşılmış durumda. Yani sevr de türkiye için belirlenen topraklardan çok daha kötü bir harita.

Aslında türkiye yine bütün dünyaya karşı savaşmak durumunda.

Diyarbakırda pkk nın özerklik ilan ettiği gün planları başlamıştı ama hevesleri kursaklarında kaldı.

Suriyede haritayı değiştiriyorlar sanmayın ki esad hükümeti abd den israilden natodan ve ingiltereden habersiz hareket ediyor.

Bunların hepsi küresel planlar dahilinde yapılıyor.

Hedefte olanlar ise sadece müslümanlar.

İşte tayyip erdoğan yönetimindeki türkiye pkk yı türkiyede vurmaya başlayarak suriyede savaşarak bu planlara karşı sonuna kadar savaşma kararı aldığını resmen göstermiştir.

Avrupanın kudurması işte bu yüzden.

ABD  nin kudurması israilin ingilterenin köpekleşmesi işte bu yüzden.

Savaşmazsak türkiye bir devlet sadece 4 yada 5 kurak araziden ibaret bir ülke olarak küçültülecek.

Bunun sonucunda ise bütün islam dünyası yok olmanın eşiğine gelecek müslümanlar fakirlik hastalık kıtlık içerisinde haçlıların kölesi olarak çalıştırılacak.

İşte planlar bu kadar basit aslında görebilene .

Bunları göremeyipte erdoğan ülkeyi bölecek diyen vatandaşlarımız bir daha sağ duyulu olmalı ve yaşananları daha net görmeye çalışmalı.

Göremeyenlere lafımız yok.

Fakat chp gibi olan biten her şeyi adı gibi bilipte buna rağmen türkiyeyi, un ufak etmeye çalışan islam dünyasını yok etmeye çalışan kişilerle beraber hareket etmesini anlamak mümkün değil

Vatan hainliğinin de bir sınırı olmalı