3. Dünya Savaşı, Yani Melhamei Kübra Başladı

3. Dünya Savaşı başladı, Yani diğer adıyla islam aleminde melhamei kübra yahudilerin armegeddon dedikleri büyük savaş gizlice başladı aslında ve her geçen gün daha da kızışıyor.

Bu olayların yada bu savaşın merkezindeki ülke türkiyedir.

Türkiye islam aleminin merkezi ve yöneticisi konumundaki güçtür.

Türkiyenin etrafında şu anda türkiyeyi gizliden destekleyen bir çok islam ülkesi var. Ama diğer islam ülkeleri batının ve abd nin güdümünde olduğu için islam teşkilatı içerisinde yer alıyor fakat bu yer alması sadece islam teşkilatının gidişatını provoke etmek ve ajan faaliyetleri yürütmek.

Bşlıca arabistan ve katar olmak üzere bir çok zengin arap ülkesi türiyeye açıktan yada ticareti bahane ederek para yardımı yapmaktadır.

Yoksa türkiye bu zamana kadar ekonomik olarak ayakta kalamazdı. Hem içeride hem dışarıda bir savaş yürütüyoruz.

Bunun dışında milyonlarca suriyeliyide topraklarımızda misafir ediyoruz.

Bunların dışında bir çok avrupa ülkesinden ekonomik yaptırımlar gelmekte ve erdoğan düşmanlığı giderek artmakta.

Irak ı parçalara ayıran küresel güç şimdi suriyede esad liderliğinde bu planı yürütmekte. Suriye 3 yada 4 parçaya bölünecek bu planda esad başrol ve bu planı yürütmeye başlayan esad ın kendişsidir. Tabii küresel para babalarından aldığı emir ile israilden aldığı emir ile düğmeye basarak büyük savaşın fitilini ateşledi.

Orada etnik bir temizlik yaparak sunni müslümanları o bölgeden atmak istiyorlar, tabii o sırada aynı planı türkiyede de gerçekleştirmek istiyorlar.

15 temmuz darbe girişimi yaşanmadan bir kaç gün önce nato ve abd suriye onbinlerce asker ve zırhlı araçları sevkiyat uçaklarıyla o bölgeye indirdi. Plan çok basitti. 15 temmuzda fetönün başlattığı işgal hareketini güneyden haçlı orduları ve terör örgütleri yardımıyla başlatacaklardı.

Fakat fetö bunu başaramadı halkın dirayeti sayesinde ve Allahın yardımıyla bu korkunç plan bertaraf edilebildi.

Amaçları türkiyeyi işgal edip 4 parçaya ayırmaktır.

Ermenistan kürdistan özerk istanbul gibi 4 yada 5 ülkeye böleceklerdi ülkemizi .

Bu nedenle zaten erdoğana büyük bir kin besliyorlar. Ama bu kinlerinin başka bir nedenide tayyip erdoğanın islam birliğini kurma çabası. Eğer tayyip erdoğan islam birliğini kurmayı başarırsa bu avrupanında maerikanında rusyanında çöküşü olur. Bu durumu hepside farkındalar.

Ama şunuda biz biliyoruz ki islam dünyası birleşmezse kesinlikle dünya üzerinde islam diye bir din kalmayacak ve müslümanlar hastalıklar ve fakirlikler içerisinde yaşayarak haçlılara köle edilecek.

Durumu anlayan islam dünyası tayyip erdoğan liderliğinde birleşti ve bir araya gelmek için büyük bir adım attı.

Erdoğan başkanlık sistemine geçerek elde edeceği yetkilerle suriyede ve ırakta haçlılara ve teröristlere büyük bir savaş açacak ve daha etkin savaşacak. Erdoğan islamı yüceltip islam birliği kurarak islam ülkelerini güçlendirmek arzusunda bu nedenle de haçlılar ne pahasına olursa olsun erdoğanın başkan olup harekete geçmesini engellemek istiyor.

Bu nedenle başlanlık referandumu ile ilgili seçim sadece türkiye için değil bütün islam dünyası için bir dönüm noktası olacaktır.

Biliyorlar ki türkiye eski osmanlıdan çok daha güçlü bir şekilde tarih sayfalarındaki yerini yenileyecektir, işte bunu engellemek için var güçleri ile saldırmaya başladılar. Fakat bu sadece bir başlangıç. Çökeceğini anlayan ve ortadoğuda arzu mevud projesini türkiye yüzünden gerçekleştiremeyeceğini kesin bir şekilde anlayanlar artık alenen 1. dünya savaşında olduğu gibi saldırıp türkiyeyi işgal etmeye kalkışacaklar.

Bu söylediklerim çok uzak değil belki bu yıl belki seneye ama çok fazla zaman yok. Çünkü haçlıların ve islam düşmanlarının erdoğanın yapmak istediklerine ve osmanlıya tahammülleri yok. Yani yeniden osmanlı esareti altına girip osmanlıya haraç ödemek istemiyorlar. Bizlerde haçlılar54a haraç ödemek ve tavizler vermek istemiyoruz ve haçlıların müslümanları katletmesine haksızlıklar yapmasına açlıkla ve fakirlikle baş başa bırakmasına izin vermek istemiyoruz.

Şu bir gerçek ki bu yüz yılda en önemli unsur su petrol ve doğalgaz olacak.

Bunların asıl anavatı ise ortadoğu. Ortadoğuya hükmeden dünyaya hükmedecek. Bu nedenle de tayyip erdoğan büyük türkiyenin ortadoğuya hükmedebilmesi için planlar yapmış bunları da harekete geçirmiştir.

Bize düşen olan biteni iyi anlayabilmektir.

Kimin düşman kimin dost olduğunu anlayabilmekte bu dönemde büyük yetenek ister.