ÖSO ; PYD ‘ye saldıracağız dedi

ÖSO ; PYD ‘ye saldıracağız dedi

Öso nun sultan murad tugayı komutanlarından fehim hüseyin onlara saldırıp planlarını bozacağız dedi.

En büyük düşmanlarının pyd olduğunu ve pyd nin suriyeyi bölüp devlet kurmak istediğini söyledi.

PYD suriyeyi bölüp orada devlet kurmak istiyor fakat beşar esad pyd ve ypg ye her fırsatta abd ve rusya ile birlikte destek veriyor. İşte işin kilit noktasıda burası beşar esad zaten bu kürt devleti kurma planının bir ortağıdır ve suriyede bu planı oynatmaya başlayan esad zalimidir.

Esad orada sunnileri vurarak o bölgeden suniileri temizlemeyi ve yerlerine kürtleri yerleştişrmeyi öngören planın bir uygulayıcısı bir maşasıdır. Planın ana sahibi ise israil ve abd dir.

Bütün devletler birleşip bu planı uygulmaya koyulmuş durumda sadece türkiye ve iran bu duruma karşı duruyor aslında.

Fakat iranda ikiye bölünmüş durumda hem halk hem devlet yönetimi ikiye bölünmüş durumda fikir olarak.

Şimdi aslında Özgür suriye ordusunun yapmış olduğu bu açıklama aynı zamanda referanduma yoğunlaşmış bir türkiyenin açıklaması olarakta yorumlanabilir.

Zaten türkiye olarak biz ypg ve pyd fıratın batısından çekilmezse hiç endişe etmeden onları vururuz şeklinde bir açıklama yapmıştık.

Dün itibariyle devlet yönetimi tarafın dan yapılan açıklamada fırat kalkanı operasyonunun bittiği ve bundan sonra yapılacak olan operasyona yeni bir isim verileceği açıklandı.

Bundan sonraki operasyon deaş a karşı değil tamamen ypg ve pyd unsurlarına karşı olacak.

pyd ve ypg saflarında abd ve rus bayrakları dalgalanıyor yani bizim bundan sonraki savşaımız teröristlerle ve açıkça abd ve rusya ile avrupa ülkeleriyle olacak.

Çünkü ypd nin ypg nin yanında açıkça abd, rusya, fransa , almnaya, hollanda, avusturya, isviçre, israil gizliden ingilteren gizliden ve sayamadığımız bir çok ülke saf tutmuş israilin arzu mevud projesi için var güçleri ile savaşıyorlar.

Çünkü bu devlerin tamamının yahudi iş adamlarına trilyon dolarlar ile ifade edilecek tutarlarda borçları var.

Bu ülkelerin tamamı yahudi iş adamlarına borçlu. İşte bu borçların karşılığında bu ülkeler bir araya gelip israilin arzu mevud yani büyük israil projesine her türlü desteği veriyorlar.

Tıptı birinci dünya savaşında olduğu gibi yine bir türkiye hayalleri türkiyeyi bölüp paylaşma hayalleri var.

Fırsat bekliyorlar işgal için, yada türkiyenin yönetimini ele geçirebilmek için.

Türkiye ise suriyede oynan bu oyunu tam olarak bozabilmek için referandumu bekliyor. Çünkü suriyede yada ırakta operasyon yapabilmek için mecliste yeni kararlar alınana kadar iş işten geçmiş oluyor. Bu nedenle yeni anayasa ile birlikte bu konuda çok hızlı karar alınıp uygulanabilecek.

İşte bu nedenle gavurlar suriyede oyun bozulacak korkusuyla referandumu istemiyorlar en büyük nedeni bu diğer nedenleri de malum ekonomik büyüme siyasal istikrar.

İşte bu nedenle referandum sonrasında hemen pyd ve ypg temizliği başlayacak.

İşte asıl büyük savaş şimdi yani referandum sonrasında başlayacak.

Kerküke yine pkk yı getirip yerleştirdiler utanmadan sıkılmadan.

Bütün türk vatandaşlarımız bilmedilidir ki güneyimize yerleştirilen kürk ve terör güçleri avrupa ile birlikte türkiyeyide aynı şekilde parçalamak için türkiyeyi işgal etmeye yeltenecek.

Bu nedenle orada ypg ve pyd nin yok edilmesi şarttır.