ABD nin türkiyeyi işgal planı

ABD sınırımıza Zırhlı araçlar dikti. Ve ypg yi tamamen koruma altına aldığını gösterdi

ABD aslında topraklarımızın değil sabrımızın sınırlarıyla oynuyor. ABD sabrımızı zorluyor.

ABD nin bu yaptığı artık göstere göstere teröre ne kadar destek verdiğinin bir göstergesidir ve her türlü zorbalığı yapacağının da açık bir belirtisidir.

Yani abd tanklarının türkiye sınırlarında ne işi var ?

ABD artık her şeyi göze alarak güneyimizde bir terör koridoru oluşturacağını ve buna hiç bir şeyin hiç bir kimsenin mani olamayacağını açıkça belli ediyor söylemek istediği aslında büyük israil projesine kimsenin engel olamayacağıdır.

Bundan sonraki adımlar türkiye için çok önemli. Yani zaten önünde sonunda bir savaş çıkacak önemli olan öyle yada böyle bu savaşı kazanacak hamleleri yapabilmektir.

Türkiye ise bu dönemde var olma savaşı vermektedir

Öyle ki abd nin gerçekleştirmek istediği ve bizim ne pahasına olursa olsun karşı çıkacağımızı söylediğimiz planda türkiye bölünerek küçültülmek isteniyor yani türkiyeye sadece şu andaki iç anadolu bölgesi bırakılmak isteniyor.

Diğer verimli ve zengin bölgeler başta istanbul olmak üzere işgal edilip dış odaklara ve israil projesine peşkeş çekilmek isteniyor.

Kadir topbaş da çıkıp istanbul özerk olsun dsemesi bu ihanetinin ne kadar açıkça ortaya konduğunun bir göstergesidir.

Yani türkiye içeride binlerce fetöcü ile bir işgale uğramış durumda ve bunlar henüz temizlenmiş değil.

Görüyoruz ki bunlar büyük makam ve mevkiileri işgal etmiş durumdalar.

Bu makam ve mevkidekiler bir an evvel bir temizleme operasyonu ile birlikte o koltuklardan indirilmelidir. Yoksa  bize saldırıların arttığı dönemde hem içeride hemde dışarıda savaşmak ülkemiz adına çok zor olacaktır.

Aslında abd ve diğerlerinin planı pkk ypg daeş gibi unsurlar ile türkiyeyi işgal etmekti . Fakat bu şekilde bu amaçlarına ulaşamayacaklarına karar verdiler ve abd kendi kuvvetlerini sınırımıza göndermeye başladı. Yani artık bu bir kuşatma halini alabilir.

Türkiye buna karşı hamleler yapmaz ise türkiye yavaş ve sessiz bir şekilde kuşatılacak.

Bu bir türkiye kuşatması değil islam dünyasının top yekün kuşatılması anlamına gelir.

Yan islam dünyası birlikte hareket edemezse islamiyet yeryüzünden silinecek. Ama türkiyeyi devirmeden bu imkansız olduğu için öncelikleri türkiyeyi devirmek olacak. En azından onların planları bu yönde.

Artık mızrak çuvala sığmıyor ve abd pkk i,le ypg ile birlikte hareket ettiğini açıkça dile getiriyor.

ABD anladı ki türkiyeyi bir an evvel işgal etmezlerse ne pkk kalacak ne pyd kalacak bu unsurlar olmadan abd nin büyük israil projesini gerçekleştirmesi ve türkiyeyi 5 parçaya bölmesi kesinlikle hayal olarak kalacak. Bu nedenle bunu bilen türkiye pkk ve pyd yi vurmaya başladı. ABD ise başına gelecekleri bildiği için bir an evvel türkiyeyi önce durdurmak sonrada işgal etmek zorunda hissediyor kendisini. Ama biraz zaman kazanmak isteyecekler ön hazırlık için.

Türkiye bu dönemde sağ gösterip sol vurmak zorundadır.

ABD ye tamam deyip derhal pkk ve ypg mevzilerini ve unsurlarını tamamen ortadan kaldırana kadar durmamalı.

Yoksa türkiye açısından çok zor durumlar yaşanabilir.

Türkiye derhal hiç vakit kaybetmeden pkk ve pyd unsurlarını yok etmek için harekete geçmelidir.