Evlilik programları yasaklandı

Evlilik programları yasaklandı.

Evert yanlış okumadınız günlerdir hatta aylardır evlilik programlarının yasaklanması gündemdeydi fakat bir türlü beklenen sonuç gelmiyordu.

Evlilik programlarının yasaklanması ile birlikte sosyal medya yıkıldı ilginç paylaşımlar ardı ardına caps lerle yıkıldı.

Evlilik programlarının kapatılmasına CHP yine karşı çıktı. Hükümetin attığı hiç bir adıma evet demeyen chp evlilik programlarının kaldırılmasına karşı çıkarak yine yaptı yapacağını.

Şimdilerde insanlar neden başkanlık sisteminin getirildiğini anlıyor zannedersem çünkü evlilik programlarının yasaklanması meclisteki oylamaya kalsa hdp ve chp zaten bu duruma karşı çıkacağından yasaklama gerçekleşmeyecek.

OHAL sayesinde yada başkanlık sisteminde cumhurbaşkanının khk çıkarma yetkisiyle bu hayırlı sonuca ulaşabiliyoruz.

Bu işten para kazananlar medya patronları o halde hayır diyenlerin destekçisi kim ise onların yararına hareket ediyorlar.

evlilik programları yasaklandı

Evlilik programları evlilik olayını çocuk oyuncağına çevirmiş ve bu kavramın içini boşaltmışlar aile müessesini de yıkıma uğratmışlardır.

Evlilik programlarında belli bir ücret karşılığında o ekranlara çıkıp aylarca değil yıllarca kendine koca arayan kızlarımız aslında koca bulmak için değil de sadece maaşlarını alabilmek için o ekranlarda boy gösterdiler.

Hatta bazılarının anneleri ilginç isteklerde bulundu ve günlerce bizim insanlarımız gündemden ve ülkemizin gerçeklerinden uzak bir hayal dünyasında kurgulanmış bir programla meşgul edildiler.

İnsanlarımız oturup evlerinde 10 dakika ülkemizde ve dünyada neler olup bitiyor bunu dinlemek yerine saatlerce kurgulanmış bir evlilik programını seyredebiliyorlar.

Bu programların yasaklanması bence ülkemizin genelinde hoşgörüyle karşılanacak ve desteklenecek bir karardır.

Ülkemizin hayrına daha nice kararların çıkmasını diliyorum.