Nato ; Türkiye çok önemli bir ülke

Nato ; Türkiye çok önemli ve kilit bir ülkedir şekli,nde açıklamada bulundu.

Tabii bu açıklama natonun bazı gerçekleri görmeye başladığının bir kanıtı niteliğinde. Çünkü avrupanın yıkılmaktan kurtulması ancak türkiyenin atacağı adımlara bağlı iken avrupanın yıkılacak olmasıda yine türkiyenin vereceği ve atacağı kararlara bağlı.

Mesala türkiye suriyeli mültecileri avrupaya bırakırsa avrupa kısa sürede yıkılacaktır. Zaten bunu planlayanlar bu mülteci akınını bu nedenle yarattılar.

Avrupayı yıkmak istiyorlar yeni bir dünya kurmak niyetindeler. Ve karşılarında hiç bir güç istemiyorlar.

Planları avrupayı ve natoyu dağıtmak türkiye islam dünyası ve rusyayıda bölerek kendilerine dünya üzerinde rakip bırakmamak dileğindeler.

Hesap edemedikleri şey türkiyenin yeniden islam dünyasını toparlayarak bir yeni osmanlının temellerini atmasıydı bunu hesaplayamadılar.

Şimdi bu yeni osmanlı hem rusyanın hem avrupanın dağılmasını engelliyor hemde yeniden çok güçlü bir osmanlının dirilişini başlatıyor. İşte bu türkiyenin ve islam dünyasının karşı planıdır.

Avrupa şu anda varolma mücadelesi veriyor papanın eteği altında toplanıp kararlar aldılar fakat bu onlar için yeterli bir çözüm değil. Avrupa ve nato türkiyenin desteği olmadan asla ayakta kalamaz. Bunu gördüler ve bütün politikalarını artık buna göre yapacaklar.