Bu türkiye Son 300 yılın en güçlü türkiye’si

Bu türkiye Son 300 yılın en güçlü türkiye’si dir.

Süleyman yolu konuçtu dinleyenler coştu.

Asil: Son 300 yılda Türkiye’nin en güçlüsü
İçişleri Bakanı Süleyman Noble, “Bugün biz çok güzelsiniz, ne kadar ahlaksanız, son 300 yılda ne düşünürseler de en güçlü Türkiye’deyiz” dedi. dedim.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Altınova Belediye hizmet binasının açılış töreninde konuşan Türkiye’nin yeni bir yolculuğa başladığını ancak herkesin bu yolculuğun çeşitli şekillerde yargılanmasına tanık olduğunu söyledi.

Geçen gün İstanbul’da Savunma Sanayi Fuarı’na katılanları anımsatan Noble, şöyle devam etti:

“Mühendislerimizin tümünün, çocuklarımızın birer birer yapmalarını, tek taraflı olarak yıldızlarla süslenmiş bir insansız uçağı görmenizi rica ediyoruz … Binlerce gün girdiğimizi biliyoruz. Bu ülkede terörle mücadele için Heron’u İsrail’den aldığımız günler mücadelemizde kırılmıştı, onu geri verdik ‘Onarın ve geri getirin.’ Bizi ne zaman verdiklerini biliyoruz, fakat bugün eski Türkiye değil, çocuklarımıza, mühendislerimize, genç insanlar kendi insansız uçaklara sahip olduğumuz için teşekkürler.

“ZORUNLU MİSYON GÜVENLİK GÜCÜ VERMEKTEDİR”

Soylu, bu insansız hava uçaklarıyla nelerin yapıldığına dikkat çekerek şunları kaydetti:

“Bu sabah bir mağarada saklanan 6 teröristi daha 04.30’da devre dışı bıraktık, bu sabah daha çok sabah Muradiye İlçe Başkan Yardımcımız saat 02.00’de eve gitti ve teröristler yol kesildi ve amcası Oğlu orada şehit oldu. “Bu iş, karşılıksız olmayacak” diye yazmıştım. Çocuklarımızı şehit etmiş olanların kanları bu gece yerinde değil, ceza güvenlik güçleri gerekli cezayı bize verdi. 3. Ekonomimizi zenginleştirip geleceğe yönelik güvenli adımlar atarak Türkiye’yi eski Türkiye ile karıştıranlara cevap vereceğiz.

DAĞLAR ‘NE OLDU’

Güvenlik güçlerinin teröristlerin sığınaklarını nötralize ettiğini anlatan Noble,

“Şırnak’ta, Kato Dağı’nda, İncebel’de, polis özel operasyonlarında, jandarma özel operasyonlarımızda, birliklerimiz bir arada kavga ederken yaklaşık 30 gün boyunca birlikte savaşıyoruz … Geçen hafta 53 mağara girinceye kadar oradaydım. Kalaşnikofların 533’ünün onu bir lojistik merkezine dönüştürdüğünü ve 10 metre uzunluğunda bir halat merdiveniyle mağaranın 300 metre altında mağaranın düşünülmesine uzun süre girilmediğini görüyoruz. 200 metrelik merdivenle mağaranın altında ve kendi kışları altında. Sana söylemek gerekirse, bu kışın 100 binin üzerinde mağarayı ya da onların sığınaklarını aştığımız ve “Dağlar bizimdir” dedi. Dağlar sizin değil, Cumhuriyet devleti ve bu güzel ulus. Dışarı çıkma yeteneğinizi göstermeyeceğinizi bilmenizi isteriz. ”

“GÜVENLİK KUVVELERİMİZ MORALI EN ÜST SEVİYEDİR”

Asil, güçlü ulus, devlet ve güzel bir ülke, kimsenin onu zayıflatmasına izin vermeyeceklerini söylediler. Noble devam etti:

“150.000 cephane cephanesi, 3.5 ton patlayıcı ve yaklaşık 276 el bombası, 5 ton ton malzeme, depolarını yapıyorlar, Türkiye genelinde onları şaşırtarak güneydoğuya göndermeye çalışıyorlar. Nasıl Buldular? Nasıl yaptıklarını ve nasil yaptıklarını anlatıyor Şimdi yaklaşık 1 hafta hala orada 20 kilometronun üzerinde çok zor bir temel üzerinde hala kâr var yolları biz yaptık, bunu sizlere bunu taahhüt ettiğimizi bilmenizi isterim. Bunu, saldırı helikopterlerimiz, insansız hava araçlarımız, savunma sanayiinde öne sürdüğümüz adımlar ve bunu çok güçlü yapmaya devam edeceğiz Güvenlik güçlerimizin en yüksek moraline sahibiz.

SON 300 YILDA EN GÜÇLÜ TÜRKİYE”

“1699 yılına ait Carlofence Antlaşması’ndan bu yana çekilmek için mahkum edildiğimizi ve bugün son 300 yılda olduğunu düşündüğümüz kadar güzel, çok ahlaki bir yerdeyiz” diyoruz. En güçlü taraftayız. Türkiye, son 300 yılda en güçlü noktasını “ifade etti.