Kılıçdaroğlu neden yürüyor

Kılıçdaroğlu neden yürüyor, kılıçdaroğlunun adalet yürüyüşünün amacı nedir, kılıçdaroğlunun adalet yürüyüşü emrini kim verdi,

 

Herkesin merak ettiği ama türkiyede büyük çoğunluğun umnrunda bile olmayan adalet ismi verdikleri yürüyüşün asıl amacını ve altında yatan nedeniş artık türk milleti çok iyi biliyor.

Kılıçdaroğlunun yaptığı adalet yürüyüşü falan değil. Bildiğiniz darbeye ön hazırlık türkiyeyi karıştırıp kaos ortamı yaratmak türkiyedeki ekonomik istikrarı bozmak amaçlı nato ve abd nin emriyle ve güdümünde yapılan bir eylemdir.

Bizim halkımızın bir kısmı bu yürüyüşe katılıyor fakat türkiye ye neler kaybettirdikleri çocuklarının geleceklerinden çaldıklarını farkında değiller.

Tıpkı gezi parkı olaylarındaki gibi türkiyede faiz oranları %4 lere kadar düşmüştü gezi olayları başlayında tekrar %12 lere fırladı.

Türkiye gezi olaylarında en az 20 yıl geriye gitti ekonomik olarak. Peki gezi parkı olayında yürüyenler konunun bir ağaç olmadığını asıl hedefin darbe girişimi yapmak olduğunu bilmiyorlarmıydı ? elbetteki biliyorlardı.

O zamanlar gezi parkı olaylarına katılanlar aslında darbe girişiminde bulunduklarını farkındaydılar, fetö darbe girişimine aynı kişiler karşı olduklarını söylediler kendileri yapınca mübah başkası yapınca karşı çıkıyorlar  al birini vur öbürüne.

Çünkü bunlar darbe emrini veren kişinin aynı olduğunu darbe planını nato ve abd nin yaptığını bilmeyecek kadar5 cahiller.

Ama sahaya baktığınızda yürüyenlerin hepsi kendisine aydın diyor ve sözde adalet için yürüyorlar.

Amaç gezi eylemlerindeki gibi bir kaos ortamı yaratmak olayları daha da büyütebilirlerse darbe yapabilmek işte amaç bu.

türkiyenin kontrolünü kaybeden batı ve abd çıldırıyor ve tekrardan türkiyenin kontrolünü ele geçirmek istiyorlar. Bütün çırpınışların tek nedeni budur.

Bu ülkede hastanelerde bile sigara içilmesi serbetti bir ağaç için yürüyenler hiç bir zaman için böyle bir yürüyüş içerisinde olmadılar çünkü bu yürüyüşleri ve eylemleri planlayanlar da zaten o sigara alkol ve faiz lobisinin patronlarıdır.

Siz hiç bankacılıkla ilgili haksız bir uygulamaya karşı yürüyen grup gördünüz mü göremezsiniz , sigara alkol karşıtı yürüyüş göremezsiniz.

Çünkü patronları çok güçlü buna izin vermez.

Ama erdoğan buna rağmen sigara lobisine savaş açtı ve insanlarımızın sigara tüketimi azaltmasına yönelik her türlü çalışmayı yaptı.

İnsanlar . Bu kılıçdaroğlunun yaptığı yürüyüşün amacı ve bu yürüyüşün kime ve kimlere hizmet ettiği ise ap açık ortada.

İçerde tutuklu olan teröristler ve vatan hainleri, serbest bırakılsın diye yürüyorlar işin özeti kısmen budur.