İkinci Darbe için mi toplandılar

İkinci Darbe için mi toplandılar,

15 temmuzdan hemen önce büyük ada da toplanan bir grup darbe planını buradan yapıp içerisinde türk vatandaşı olan tanınmış kişilerede talimatları verip görev paylaşımı yapmışlardı.

Kemal kılıçdaroğlunun başlattığı sözde adalet yürüyüşünün 15 temmuzda bitecek olması ve insanları tekrardan bir kalkışmaya çağırması ise akıllara yeniden darbe mi olacak sorularını getiriyor.

1 Yıldır hapishanelerde heyecanla yeni bir drabe yapılmasını bekleyen fetöcüler ve vatan hainleri şu anda tek umutlarını kemal kılıçdaroğlunun başlattığı yürüyüşün büyük bir darbe planına dönüşmesini bekliyor.

Tabii devlet yetkilileri de tehlikeninb farkında.

Aslında kemal kılıçdaroğluınun başlattığı adalet yürüyüşü üstü kapalı fetöcülerinb yürümesi ve darbe işçin yürüyüşe katılması için bir paravan.

Yürüyüşe katılanların bir kısmı fetöcü ve hdp lilerden oluşuyor.

Geri kalanı ise gariban gerçekten adalet için yürüdüğünü zanneden natonun abd nin darbe ve işgal girişimine destek verdiğinden habersiz zavallılardan oluşuyor.

15 temmuzun hemen öncesinde büyük ada da aynı yerde toplanan darbe planını yapan ve darbeyi, yürüten ekip aynı şekilde büyük ada ya gelip toplantıya başladı.

Fakat devlet yetkilileri bu sefer bu konuda çok dikkatliydi ve burada toplanan kişileri göz altına altı.

Göz altına alınan ve toplantıya katılan 9 kişide derneklerin başkanlarından ibaret.

Anlaşılan o ki bu derneklerden kendilerine bağlı kişilerin sahaya inmesini isteyecekler. Tabii bunun karşılığında da derneğe büyük bir bağışta bulunacaklar.

Kemal kılıçdaroğlunun başlattığı adalet yürüyüşü aslında bana göre yeni bir kanlı darbe girişimi,nin başlangıcıdır. Yani bu darbe girişimini daha sağlam zemine oturtmak için uzun soluklu bir eylem başlatıldı 1 ay içerisinde bütün tabana yaymak istiyorlardı. Bütün fetöcüler bütün hdp liler pkk lılar ve akp karşıtları birleşir diye düşünüyorlardı fakat henüz umduklarını bulamadılar. Başka unsurları devreye sokmak isteyecekler.

Yani işte düşünün bu yüz yılda savaşlar bu şekilde oluyor. Bizim insanımızla bizim ülkemizin yönetimini ellerine geçiriyorlar ve bizim insanımızla bizim ülkemizi işgal etmeye çalışıyorlar.

İkinci bir darbeye karşı herkesin çok uyanık olması lazım