Kılıçdaroğlunun adalet yürüyüşüne bir vatandaş dava açtı

Kılıçdaroğlunun adalet yürüyüşüne bir vatandaş dava açtı. Kılıçdaroğlunun başlatmış olduğu sözde adalet yürüyüşünün d100 karayolunu kapattığı gerekçesiyle ve kamu haklarından mahrum dildiğini ileri sürerek  bir vatandaş yürüyüş aleyhinde dava açtı.

Adaletten özgürlüklerden hak ve hukuktan bahseden chp lideri kemal kılıçdaroğlunun insanları ve o yolu kullanan vatandaşları mağdur ettiği gerçeğini ne zaman farkına varacak merak ediyoruz. Dahası o yürüyüşte bir insan kalp krizi geçirerek hayatını yitirdi. Binlerceside o sıcakta sağlığını yitirecektir.

Kılıçdaroğlu trafiğin o kadar yoğun olduğu bir güzargahta yürümekten vazgeçmeli. Şimdi mahkeme dava açan kişiyi haklı bulursa ne olacak. Adalet işlerine gelirse var işlerine gelmez ise yok. Tutuklanan teröristlerin ve vatana ihanet edenlerin serbest bırakılması için yürüyen kılıçdaroğlu ve ona inananlar neye hizmet ettiklerini farkındalar mı acaba. Elbette ki kılıçdaroğlu bu ülkeyi işgal etmeye çalışanlara hizmet ettiğini farkında ve bunun bilincinde fakat arkasında yürüyenlerin bazıları temiz duygular besliyor olabilir. O insanların temiz ve saf duygularını sömürerek bu yürryüşü sürdürmenin fetö nün yaptığından farkı nedir acaba ?