Uyanış adlı filmi izle, erdoğana suikast

Uyanış adlı film, erdoğana suikast, filmde erdoğanı öldürüyorlar, erdoğana göz dağı, erdoğana tehdit, erdoğana darbe tehtidi, filimde erdoğanın ailesini öldürüyorlar.

Uyanış adlı filmin konusu aslında 15 temmuzu anlatan bir tema içersede adamlar resmen erdoğanın tüm ailesini ibrahim kalını ölüdürdükleri bir sahne çekmişler.

Filmde Jandarma tüm general olduğunu anladığım kısa boylu meymenetsiz sözde bir general yanındaki bordo bereliler ile erdoğanın ailesinin kaldığı yere ilerliyor. Merdevenlerden çıkıp öldürdükleri kişi yerde yatan bıyıklı kişi aslında ibrahin kalın anladığım kadarıyla.

Sonra bir odaya giriyorlar ve oda bulunan kişilerden turuncu saç ve sakallı olan bilal erdoğan diğer taraftaki kişi ise tayyip erdoğanın damadı enerji bakanı berat albayrak ortadaki orta yaşlı kadın ise sümeyye erdoğan olmalı. Filmin  gösteriminde ibrahim kalın berat albayrak sümeyye erdoğan ve bilal erdoğan hepside öldürülürken tayyip erdoğan namaz kılarken kafasına silah dayanıyor. Öldürülür mü bilinmez ama bu canilerin hayatları boyunca istedi,kleri tek şey erdoğanı öldürmek ve ondan intikam alıp türkiyenin yönetimini ele alarak türkiyenin kaynaklarını avrupaya israile ve abd ye peşkeş çekmektir.

işte merakla izlenen hain film.

dikkatle izleyin
Kılıçdaroğlunun adalet ismiyle yürüyüş adıyla başlattığı işgal girişiminin bir aşamasıydı bence ülkemizi zor zamnalar bekliyor diye tahmin ediyorum herkes dikkatli ve uyanık olmalı

15 Temmuz’un Skandal Uyanış Filmi Fragmanı Yayınlandı !

www.agridahaber.com – 15 Temmuz Uyanış Filmi Skandal Fragman Yayınlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hayatını konu aldığı iddia edilen ve vizyona girmesi ile büyük tepki çeken “Reis” filminin yapımcısı Ali Avcı yeni bir proje ile büyük tartışma yarattı.