Fetönün yeni fotoğrafında verdiği mesaj

Fetönün yeni fotoğrafında verdiği mesaj nedir, fetö yeni mesajı, fetönün yeni darbe mesajı, fetöden yeni hesaplaşma mesajı
Fetönün abd de bir basın markasına verdiği pozunda seccadenin üzerine ayakkabılarıyla basmış olması ve sol tarafındaki mutluluk yakındır şeklindeki yazıların geçtiği bir ekranın olması dikkatleri çekerken benim en çok dikkatimi çeken ise ekranın 00:11 de durdurulmuş olması ve ekranın üzerindeki saat şeklindeki obje. Saat şeklindeki objede ibre 71 i gösteriyor alt ibresi ise tam 4 ü işaret ediyor
İşte bunların hepsi birer şifre ve ileri,deki bir tarihi ve saati mi işaret ediyor yoksa fetö dinsizi kendilerine inanan insanları kandırmaya ve onlara moral vermeye mi devam ediyor bilinmez.
Ama açık ve net bir şekilde görünen şey odur ki fetö artık islamiyeti çiğnemeye karar vermiş durumda. Bu aslında hrıstiyanlar ile birlikte yeni bir darbe yada işgal girişiminin başlayacağının haberini veriyor olabilir.

sondakika haberler

Çünkü artık hrıstiyan dünyasıda türkiyenin ekonomik siyasi ve askeri olarak ilerlemesinin durdurulması gerektiğini biliyor ve bu iş uzarsa türkiyeye müdahele etmenin zorlaşacağını farkındalar.
Ülkemiz ve islam dünyası için herkesin uyanık olması gerekir. Tbaii medya bu konu ile bu kadar alakadar olurken devlet bu konuya hemen el atıp verilen pozun verdiği mesajı ve sakladığı sırrı çözmeye çalışabilirler. Ama fetö yü yönetenler basit kimseler değil bu bir yemde olabilir her şey göz önünde bulundurulmalı.
Kesin olacn tek şey şudur ki , türkiyenin yönetimini tekrardan ellerine geçirmek için o yada bu şekilde bir daha gelecekler.