3. göz çakra nasıl açılır- epifiz bezi

3. göz çakra nasıl açılır- epifiz bezi olarak bilinin ve ruh ile bedenin buluşma noktası olarak adlandırılan bu küçük organ aslında 3. göz olark yani çakra olarakta bilinmekte.
Bir çok insan 3. göz yani çakralarını açmak için yogalar meditasyonlar ve diyetler yapmakta.

Oysa bundan binlerce yıl öncesinde insanlar çakralarını açmak ve 3. göz olarak bilinen duyu organlarını kullanabilmek için bazı bitkiler kullanmışlardır. Kullanılan bu bitkilerin çoğu zehirli olup doz ayarlanamazsa ölümlere varan sonuçlara neden olmuştur.
Günümüzde ise 3. gözü açabilmek için belirli maddelerden bahsedilmekte. ADINA DMT denilen ruh molekülü olarak adlandırılan maddelerden bitkilerden bir tanesi de ney yapımında kullanılan kargı kamışıdır.
Ney kullanmaya başlayan bazı di,n alimlerinden ünlü olanları ney kullanımından sonraki aşamalarda insan suretlerini hayvan olarak görmeye başlamışlar.
Günümüzde bu bitkilerde dmt oranının yüksek olduğu anlaşılmıştır.
Yine ruh molekülü olarak adlandırılan diğer bir bitki ise üzerlik toıhumudur. Yüksek oranda dmt barındırır.

Bu maddelerin dışında esrra ve uyuştururcuların kesinlikle epifiz bezi ile hiç bir bağlantısı yoktur.
3. gözün aktif hale gelebilmesi için beynin tam ortasında yer alan epifiz bezinin aktif olması gerekir. İşte bu epifiz bezini aktif hale getiren hemel madde ise ruh molekülü yani dmt dir. Bu nedenle dmt içeren bitkiler epifiz bezini aktif hale getirebilecek dmt yi epifiz bezine enjekte eder.

3. gözü çalışmaya başlayan kişinin öncelikle rüyaalrında değişimler meydana gelir.
Daha sonrasında hayvanlarla ve bitkilerlede konuşmak mümkündür.