Yeni ipek yolu projesi, abd çöküyor

Yeni ipek yolu projesi, abd çöküyor, abd nin çöküşü olur, amerika çökecek mi, Pentagon abd yönetimini uyaralı 24 saat oldu evet pentagon abd nin çökmek üzere olduğunu kendi yönetimine uyarılarda bulunarak kırmızı alarm ile bildirdi.
Şu anda dünyada çok büyük bir savaş yaşanıyor fakat bunu insanların çoğunluğu farkında değil.
Dünyayı yöneten aileler zamanında dünyayı rahatça yönetebilmek için yahudi iş adamları ve ingilterenin eli ile amerika adında uydurma bir devlet kurdular.
Kurdukları bu devlet ile birlikte dünyaya hükmederek büyük bir güç edindiler.
Dünyayı yöneten bu elit aileler şimdi sistemi değiştirmek istiyorlar.
Karşılarında hiç bir büyük güç istemiyorlar.
Bu nedenle öncelikli hedef avrupa birliği ve abd . Bu toplulukları ekonomik olarak çökertmek ve bölmek istiyorlar. Tabii Bunu yapmak için önce çin ve rusyayı kullanacaklar.
Orta doğuda suriyede bir göç dalgası yaratarak avrupayı çökertmek istediler fakat türkiye suriyeli mültecileri ülkesine alarak bu oyunu durdurdu.
Şimdi ipek yolu projesi hayata geçti bve artık bitmek üzere.
Çinden ingiltereye kadar uanan bir ticaret yolu düşünün türkiyedeki 3. köprüden geçerek dünyayı kuaşatan bvir ticaret yolu bu ipek yolu.
Bu işpek yolu projesi çin, rusya ingiltere katar ve türkiyeyi ihya ederken avrupa ve abd yi devre dışı bırakarak batmalarına neden olacak bir proje. Ve 1 yıl içerisinde bu proje tamamlanmış ve atı alan üsküdarı geçmiş olacak.
Yani, abd ve avrupa yaşadıkları lüks hayata ve dünya liderliğine veda edecekler.
İşte pentagon abd yönetimini bu nedenle uyardı.
ADB Çökmek üzere dedi.
Şimdi abd nin bir hamle yapması bekleniyor. Yani abd ve avrupa ya çökecekler. Yada bu projenin kilit noktası olan bir bölgeyi ele geçirerek projeyi durduracaklar.
Bu kilit nopkta ise kesinlikle türkiye.
ABD türkiyede yönetimi ele geçirmezse kesinlikle çökecek. İşte bu nedenle artık açık bir işgal girişimi yaşanacak gişbi görünmekte.
Özelliklede önümüzdeki 6 ay bence çok krtitik.
ABD ve ab tamam bişz kaybettik çökmeye ve yok olmaya mahkumuz deyip elleri kolları bağlı oturmazlar mutlaka bir hamle yapacaklar ve bu hamleleri türkiye üzerine olacaktır.
Bekleyip göreceğiz 1 sene sonunda kazanan ve kaybeden belli olacak artık.
Ve bu aslında 3. dünya savaşının kaçınılmaz oılduğununda bir kanıtı.