Ocak 18, 2021

Futbol maçları ne zaman başlayacak , Futbolda eski günlere ne zaman döneceğiz

Futbol maçları ne zaman başlayacak , Futbolda eski günlere ne zaman döneceğiz, son dakika futbol, futbolda son durum,

Futbol, kapalı kapılar ardında” şüphesiz ” geri dönecek, ancak bunun ne zaman olacağını bilmek “imkansız”, diyor Avrupa’nın en iyi liglerini temsil eden vücut.

Avrupa Ligleri Genel Sekreter Yardımcısı Alberto Colombo, koronavirüs salgını nedeniyle sezonun askıya alınmasının “büyük bir kriz” olduğunu söyledi.

Premier League ve İngiliz Futbol Ligi’ni içeren dernek üyelerinin “büyük çoğunluğu”, eyleme dönüş önceliğini belirliyor.

Ancak Belçika da dahil olmak üzere “az sayıda” ülkenin kampanyalarını iptal etmeyi düşündüğünü itiraf etti.

Premier Lig sezonu ne olmalı?
Avrupa’nın büyük liglerinde oyun durumu nedir?
Futbol, Covid-19’un devam etmesi nedeniyle Avrupa’nın çoğunda süresiz olarak askıya alındı. Trump Zirveyi gördük dedi

Premier Lig kulüplerinin durumu görüşmek üzere Cuma günü buluşması planlanıyor, ancak yakında oynamak için Dokuz tur Fikstür bulunan bir üst uçuş sezonuna yeniden başlama olasılığı düşük.

Geçen hafta, Alman kulüpleri, ihtiyati tedbirlerle de olsa, Mayıs ayında en kısa sürede yeniden başlama konuşmasıyla birlikte, Avrupa’da eğitime geri dönen ilk kişi olduğunda umutlar yükseldi.

Ama Colombo ekleyerek, dikkatli çağırdı: “öncelik şimdiye kadar biz mümkün olmalıdır yaz aylarında rekabeti devam edebilmek için koşullar yaratmaya odaklanarak olmuştur .

“Eğitime devam etmeniz ve kendi protokollerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Hiç şüphe yok ki kapalı kapılar ardında olacak, bu yüzden yarışma organizatörleri tıbbi protokoller, eğitim protokolleri, maç-operasyon protokolleri geliştirmek zorunda.

Geri oynayacak, biz ne Zaman “ama, tabii ki, bu soruya cevap vermek imkansız: ‘?’Kimsenin bu cevapları yok.

“Sonuçta, hepimiz ülkelerin hükümetlerinin spor için geçerli olan çeşitli kısıtlamaları kaldırmaktan sorumlu olduklarını biliyoruz.”

Almanya, bir bireyin koronavirüs ile enfekte olup olmadığını belirlemek için diğer büyük Avrupa ülkelerinden daha fazla tanısal swab testi gerçekleştirmiştir.

İtalya Futbol Federasyonu, sezonun devam etmesi için hazırlık olarak Mayıs ayının başında oyuncuları virüs için test etmeye başlamayı umuyor.

Colombo,” oyuncuların sağlığının önce geldiğine ve aynı zamanda maçlara katılanların sağlığına da şüphe yok – kulüp personeli, medya, herkesin güvende olması gerekiyor ” dedi.

“Test yapmak, bu sağlık önlemlerinin önemli bir bileşenidir. Ancak şu anda her ülkede ortak bir konum yok.”

Futbol Süper lig ve diğer futbolda lig maçları ne zaman başlayacak

Belçika’nın Pro-League, Avrupa futbolunun Yönetim organı Uefa’yı, sağlık sorunları ve mali sorunlar nedeniyle sezonunu iptal ederek rahatsız etti, ancak onay hala beklemede ve nihai bir karar 24 Nisan’a kadar ertelendi.

Colombo,” başka Ligler olduğunu biliyoruz, ama gerçekten bu düşüncelere sahip olan küçük bir sayı ” dedi.

“Büyük çoğunluk, Yarışmalarının yeniden başlatılmasına %100 odaklanıyor.

“Bunu bir öncelik olarak korumamızın nedenlerinden biri… yarışmaların bütünlüğünü korumaktır.

“Ve elbette, geçtiğimiz haftalarda Uefa ile geliştirdiğimiz mükemmel çalışma ve işbirliğini tehlikeye atmamak zorundayız.”

Colombo, yarışmaları yeniden başlatmanın “iyi” olacağını, “bir ligin alabileceği her türlü karara” saygı duyacaklarını ekledi.

Uefa, krizin ele alınmasında bir sonraki aşamaya karar vermek için önümüzdeki hafta bir video konferans toplantısı düzenlemeye hazırlanıyor.

One thought on “Futbol maçları ne zaman başlayacak , Futbolda eski günlere ne zaman döneceğiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar