> Beşiktaş Luton Town kalecisi Simon Sluga transferiyle ilgileniyor – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Beşiktaş Luton Town kalecisi Simon Sluga transferiyle ilgileniyor

Beşiktaş Luton Town kalecisi Simon Sluga transferiyle ilgileniyor. son dakika beşiktaş, simon sluga transferi

Türkiye Süper Ligi’nin ilk takımı zaten bir şapkacının sonlandırıcısını kurdu ve bu yaz Liverpool’un ev takımına geri dönecek olan. Loris Karius’un yerini alabilir. Sluga 27 yaşındaydı ve geçen yaz Rijeka’dan Luton’a katıldı.İngiltere’deki ilk sezonunda tüm Graeme Jones için oynadı. Oyunda 25 oyun oynandı. Şampiyona takımı kulüp için 1,5 milyon avro rekor ücret ödedi. Kenilworth Road’a çekti ve üç yıllık bir sözleşme imzaladı.

Beşiktaş şimdi önümüzdeki birkaç ay içinde onu Luton’dan uzaklaştırmaya çalışabilir. Sezonun bitiminden önce, Avrupa sıralamasından 5 puan farkla ligde 5. oldular. Sluga, geçmişte tüm gençlik düzeyindeki yarışmalarda Hırvatistan’ı temsil etti ve ardından geçen. Haziran ayında Tunus’la dostane bir yüzleşmede ilk ve tek kıdemli bloğunu aldı.

“Kaleci” kariyeri yerel Jadran Porec ile başladı ve daha sonra 2008 yılında Rijeka’ya genç bir kuş olarak aktarıldı. Sluga başlangıçta Luton’daki performans için mücadele etti, ancak kampanya durmadan önce etkilemeye başladı. Kulüpteki geleceği gelecek dönem liglerine bağlı olabilir. İlk lige düşeceklerse Beşiktaş’ın onu bırakıp imzalama şansı daha fazla olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.