> Bitcoin (BTC) fiyatı 300.000 dolara yükselebilir – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Bitcoin (BTC) fiyatı 300.000 dolara yükselebilir

Bitcoin (BTC) fiyatı 300.000 dolara yükselebilir. Son dakika bitcoin fiyatı tahmini, btc’de neler oluyor.

Yatırım danışmanı ve yazar Preston Pysh, Bitcoin’in Mayıs ayında gerçekleşecek olan yarıdan sonra 300.000 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Pysh dikkat çekti: “Sana bir sonraki yörünge seviyesinin 80.000 ila 100.000 $ olduğunu düşündüğümü söyleyebilirim. Doğrudan bu seviyeye ulaşacak ve 200.000 $ veya 300.000 $ ‘a mal olabilir.”

Ana güç elektrik Pish, elektriğin fiyatların ana itici gücü olduğunu söyledi. Bu nedenle, BTC’nin yarıya indirildikten bir veya iki ay sonra başka bir operasyona başlayabileceğini umuyor.

Zoom gibi yükselen hisse senetleri sorulduğunda, Pysh dinleyicilere onları satmalarını tavsiye etmeyi reddetti, ancak yapmaları gereken bu olduğunu söyledi.

Warren Buffett bir uzman olmasına rağmen, Pysh’in şu anda herhangi bir hisse senedi bulunmamaktadır.

Ne olacak? Ocak ayında, yeni koronavirüs küresel bir salgına dönüşmeden önce. Pysh Bitcoin‘in altından çok daha iyi performans göstereceğini öngördü. Altın son zamanlarda yedi yılın en yüksek seviyesine ulaşmasına rağmen, dijital rakibi onu yakalamadı.

Pysh, yatırımcıların sabit arzı olmayan bir para birimine düştüğünü açıkladı, ancak altının üç ay içinde. 2 bin dolara yükselip yükselemeyeceğinden emin değil. sondakika bitcoin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.