> Fenerbahçe’den Asamoah transfer bombası! Yöneticinin açıklaması … – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Fenerbahçe’den Asamoah transfer bombası! Yöneticinin açıklaması …

Fenerbahçe’den Asamoah transfer bombası! Yöneticinin açıklaması … son dakika asamoah, sondakika fenerbahçe

Fenerbahçe’de (Fenerbahçe) korona virüsü nedeniyle lige verilen transfer çalışmasını incelemeye devam ederek, sol arkanı aramaya devam ediyoruz. Kwadwo Asamoah, Sarı Deniz Ordusu listesinde ilk. Ganalı yıldızın ajanı Fenerbahçe’nin iddialarını reddetmese de, “Onlar hakkında konuşmak için henüz çok erken” dedi. Fenerbahçe’de (fenerbahçe,) korona virüsü nedeniyle lige verilen transfer çalışmasını incelemeye devam ederek, sol arkanı aramaya devam ediyoruz. Kwadwo Asamoah, Sarı Deniz Ordusu listesinde ilk. Ganalı yıldızın ajanı Fenerbahçe’nin iddialarını reddetmese de, “Onlar hakkında konuşmak için henüz çok erken” dedi.

Tüm dünyayı kapsayan korona virüsü nedeniyle, birçok lig ertelendi, ancak kulüp hala buna hazırlanıyor. Transferle temas halinde olan Fenerbahçe, deneyimli yıldız Kwadwo Asamoah için faaliyetlerini sürdürdü. Ganalı basına yansıyan haberlerde, 31 yaşındaki sol beklemenin sarı-koyu mavi takımı kabul ettiği söyleniyor. Fotomaç’taki habere göre Kwadwo Asamoah’ın yöneticisi “Onlar hakkında konuşmak için henüz çok erken” dedi. Müdürün bu iddiaları reddetmediğini belirtmek gerekir.

Raporlara göre, sol defansı güçlendirecek sarı-koyu mavi takım, Ganalılar korona virüsü tarafından saldırıya uğradıktan sonra resmi olarak harekete geçecek ve Ganalıların da Ocak ayında hırsları olacak. Haberlere göre Inter Milan, terk edilmiş 31 yaşındaki Asamoah’ın gitmesine izin verecek.

transfer, transferi,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.