Kasım 27, 2020

Buffon ve Chiellini Juventus sözleşmesini yenileyecek

Buffon ve Chiellini Juventus sözleşmesini yenileyecek, son dakika buffon haberleri, son dakika juventus haberi transfer ve yeni sözleşmeler

Parite bu yaz ücretsiz ajansa yönelmek istiyordu ancak. Gol uzatma görüşmelerinin uzun zamandır çalışmalarda olduğunu doğrulayabilir Giorgio Chiellini ve Gianluigi Buffon,. Juventus ile yeni anlaşmalar imzalamaya hazırlanıyorlar, kulübe yakın kaynaklar ortaya çıktı ve. İtalyan gazileri Haziran sonunda mevcut sözleşmelerinin sonuna doğru ilerliyorlar. Juventus Stadyumu’nda uzun süredir devam eden çifti tutma önerilerinin oldukça uzun bir süredir çalışmalarda olduğu ve. Tüm dünyada spor yapmak için durma olarak adlandırılmayan koronavirüs pandemisi zaten tamamlanmış olacağı anlaşılıyor.

2001 yılında Parma’dan imzaladıktan sonra kariyerinin büyük bölümünü Yaşlı Kadın ile geçiren. Buffon, Paris Saint-Germain ile yalnız bir sezondan sonra kulübe döndü ve Wojciech Szczesny’ye destek olacağını kabul ediyor kulüp simgesi.

Yenileme ile, Buffon’un çoğu Serie A katılımı için rekor sahibi olması sadece bir zaman meselesi,. 42 yaşındaki şu anda oturan boyun ve boyun 647’de efsanevi savunucu Paolo Maldini ile. Chiellini uzatma üzerine kalem kağıda koyuyor, hem. 35 yaşındaki hem de taraftarları memnun edecek, merkez arka kısmı geçen yılın.

Juventus yıldızlarını bırakmadı

Ağustos ayında önemli ligamentini parçaladıktan sonra sezonun büyük bir kısmını kaçırdı. Oyuncu, futbolun yeniden başlamasıyla tamamen kurtarılacak ve ilk seçim savunucusu için rekabet sağlamak için kadrosunda. Matthijs de Ligt ve Merih Demiral’ın beğenisine sahip olan Maurizio Sarri için büyük bir destek temsil edecek.

Gerçekten de, Chiellini’nin bir kaptan olarak yetenekleri, takımın. Covid-19 salgını sırasında bir ücret kesintisi yapmaya ikna etmek için merkez arkaya güvenen kulüp tarafından fark edilmedi. Aslında, işletme alanında onur derecesine sahip olan savunucunun, sonunda botlarını kapattığı zaman kulüpte bir miktar kalacağı iddia edildi. Transferle ilgili diğer haberlerde Juve, Valencia yıldızı Ferran Torres için bir hamle yaparken Douglas Costa ve Federico Bernardeschi’yi satmayı umuyor. Kulübün geniş seçeneklerini geliştirmeye ve genç. İspanyol’u bol miktarda yeniden satış değeri ile mükemmel bir uyum olarak görmeye istekli olduğu anlaşılmaktadır.

Bernardeschi, Juve tarafından yaz transfer işleri için kısmen değiş tokuşla da kullanılabilirdi, daha önce kanat oyuncusu ile. Barcelona, ​​AC Milan ve Atletico Madrid vardı. Bununla birlikte, Bernardeschi’ye çok fazla ilgi olsa da,. Juve henüz resmi teklifler almamıştır, ancak durumun önümüzdeki haftalarda daha açık olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar