Kasım 25, 2020

Trump’tan Çin’e zor bir soru! Neden uçuşları durdurmadınız?

Trump’tan Çin’e zor bir soru! Neden uçuşları durdurmadınız? son dakika trump haberi,

ABD Başkanı Donald Trump, Çin’in koronavirüs salgını sonrasında uçakları durdurmasına rağmen neden giden uçakları serbest bıraktığını sordu.

Hubei Eyaleti, Çin, Wuhan’dan yayılan koronavirüs salgını tüm dünyaya mal oluyor. Birçok ülkenin sağlık sistemi çöktüğünde, küresel ekonomik kriz gündemdeydi. ABD Başkanı Donald Trump, bu durumun ana nedeninin Çin yönetimi olduğuna inanıyor. Beyaz Saray açıklamasında Trump, koronavirüsü kurtarmak için Çin’e yeniden yüklendi.

‘DÜNYANIN HER YERİNE UÇUYORLARDIR’

Trump, Çin’e gelen uçakların durdurulduğunu fakat Çin’den dışarı giden uçaklara izin verildiğinin altını çizerek, ”En yoğun şekilde İtalya’ya uçuyorlardı. Dünyanın her yerine uçuyorlardı. Ama dışarıdan Çin’e uçuş yoktu. Bu neyin nesidir?” ifadelerini kullandı.

Trump, Çin’in koronavirüs salgınında aşağıdaki kelimelerle ihmal edildiğini belirtti: “Çin neden uçakların yurt dışından uçmasına izin vererek ülkeden uçmasına izin verdi?” Wuhan’dan kalkan uçaklar dünya çapında uçtu. İtalya’ya uçuyorlardı. ” “ÇİN’DE NELER İÇİN OLUMLU GELİŞİM Eksikliği” Trump kelimeleri şöyle sürdürdü: Stump, bu durumda Çin’de olup bitenler hakkında tek bir olumlu olay olmadığını söyleyen Trump, “Olumlu hiçbir şey yok. Durduk şanslıyız (Çin uçuşları). Bir sınır belirledik, Çin’den gelenleri yasakladık. ” TRAKP İLE AŞI TANIMI “Virüs kaybolursa, muhtemelen bir aşıya ihtiyacımız yoktur. Ancak bir aşı bulunursa, bu harika olurdu “diyor Trump, ABD’de devam eden aşı araştırmaları hakkında. kullanılan ifadeler.

“Virüsün bulaştığı bir gün içinde tamamen yok olacak” Sonra bir muhabir sordu: “Peki, sence bu virüs aşı olmadan kaybolacak mı?” “Bu virüs kaybolacak. Bir gün bizi tamamen terk edecek. Elimine edilecek.” Diye yanıtladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar