Kasım 25, 2020
Son dakika ; Koronavirüs’ün bitmesini istemiyorlar

Son dakika ; Koronavirüs’ün bitmesini istemiyorlar

Son dakika ; Koronavirüs’ün bitmesini istemiyorlar. Son dakika haberleri kovid 19 vaka sayısı ve can kayıpları toplamı ne kadar.

Evet konumuz koronavirüs’ün gelmişi geçmişi ve gelecek tahmini yapmak istiyorum.

Kovid 19 diye sonradan adını değiştirip 2019 yılına ait bir vaka olduğu hatırlansın ki 2021 yılına gelindiğinde vay be üstünden 2 yıl geçmiş. insanlık ve bütün dünya 2 yıldır koronavirüs ile uğraşıyor diyebilsinler.

Yoksa zaman çok hızlı geçiyor kimse para sisteminin koronavirüs yani kovid 19 yüzünden çöktüğüne inanmaz yoksa.

Çin’de wuhan eylaletinde ilk defa bir yarasa çorbası ile insanlara geçtiği hikaye edilerek önümüze sürülen bu salgın hastalık tazgahı son dakika haberler olarak önümüze servis edildi.

Bizlerde göz göre göre yedik nu numarayı.

Aslında tezgah büyük. Koronavirüs haberi ve haberleri aslında 2019 yılının kasım ayında gündem oldu. Çinde kısa sürede binlerce kişiye bulaşan ve son derece ölümcül olduğu açıklanan hastalık için hiç bir ülke önlem almadı.

son dakika koronavirüs

Bütün ülkeler kovid 19 için kapılarını sonuna kadar açtılar. Buyur ettiler ülkelerine.

İnsanlar ölüyormuş , çokta umurlarında değil.

Zaten bana göre ülke yöneticilerinin bir çoğu bu koronavirüsü icat eden yapıya dünya elitlerine yani para babalarına. Parayı merkez bankalarına ortak olarak karşılıksız şekilde istedikleri gibi basıp dağıtan bir gruba çalışıyorlar.

Bu grup elitler dünyada haber akışını haberi ve bütün dünya medyasının büyük kısmını ve internet aleimini de tamamen kontrolü altında tutuyor.

Tabii gıda , ilaç sanayi, özellikle teknoloji alanı tam kontrolleri altında.

Ve asıl işleri ise paradan para kazanmak. Yani tefecilik faizler, kıymetli metaller ve madenler, petrol rezervleri tamamen ellerine mahkum.

Dünya servetinin yarısı bu bir avuç sözde iş adamına ait.

Bunların derdi ne ? Neden koronavirüs’ü icat ettiler, insanlığın başına bela ettiler.

Son dakika haberleri olarak yakın zamanda yayınlamış olduğumuz yapay zeka robot sürücülü taksi konusuna göz atmadan bu konuyu anlamak zor olacaktır.

Şimdi bir çağ kapatıp başika bir çağ açmak isteyen bu elit grup fatih sultan mehmet olmaya soyundu. O kadarla kalsa iyi yakında ilahlık yaniş tanrılık iddiasında bulunurlarsa şaşırmam. Çünkü yaptıkları tamda bu.

Yeni bir çağ için hazırlık yapılıyor ; Teknolojik dijital çağ, ve tabanında blokchain teknolojisi olacak.

Son dakika kripto para haberleri (haber) , sanal para projesi haberi, bitcoinde son haber (son durum ) gibi bir çok habere denk gelmişsinizdir.

Koronavirüs’ün bitmesini tabi ki istemezler. Henüz yolun çok başındayız.

Kağıt paralardan virüs bulaşıyor deyip sanal paraya geçiş olacak.

İnsanlardan hastalık bulaşabilir deyip hayatımıza robot yapay zekalı hizmetçiler, şoförler ve işçiler sokacaklar. Tabii bu robotlardan yüz binlercesini zaten geçen sene ürettiler.

Nasıl bu kadar emin olabiliyorlar bu robotların satılacağından anlamak mümkün değil di ‘ Koronavirüs çıkana kadar. Ama şimdi anlıyoruz.

Bunlar önce ilacı buluyorlar. Sonra hastalığı yayıp ilacı satıyorlar. Bunlar nasıl zengin oldular sence ? Acıma duyguları yok. Paranın dini imanı yoktur. Bu dev sermaye sahipleri de öyle tek taptıkları tanrı para.

Bunun için her şeyi yapmayı göze almış durumdalar.

E sadede gel artık koronavirüsün’ün bitmesini istemiyorlar başlığını atmışsın, Son dakika flaş haber, son haberler gibi şeyler yazıp heyecan yaratıyosnuz ama haberin içeriği fıss mı diyosun.

Evet bunlar gerçekten koronavirüs belasının (kovid 19 ) yada coronavirüs adına ne dersen de bu salgın hastalığın bitmesini kesinlikle istemiyorlar.

1 ay türkiye devleti karantina uyguladı. Hemen son sürat sonuç almaya başladık. Günlük can kaybımız 250 lerden 50 rakamlarına düştü. bu daha 20 günlük bir uygulama. O da sadece hadta sonları sokağa çıkmak yasak.

Düşün bu kadar hızlı sonuç alabildik.

Bu sadece bizim ülkemiz için değil bu tür karantina ve sokağa çıkma yasağını koronavirüs’e karşı uygulayan bütün devletler bu sonucu aldılar.

Şimdi son sürat iyileşme başlamışken devlet neden 1 ay daha sabredip bu işi tamamen kontrol altına almıyor sence.

Çünkü salgın hastalığın bitmesini kesinlikle istemiyorlar. Vaka sayısında ve can kayıplarındaki (ölü sayısında) hızlı bir düşüş başlayınca hemen acilen avm leri camileri berberleri ve cafeleri neden açarsın ki. Amaç ne ?

Bu kadar sıkıntıyı bu millet boşuna mı çekti bekleyin ölüm sayısı bir kaç hafta sabredilirse sıfıra düşer vaka sayısı günlük 100 ün altına düşer. Tam kontrol sağlarsın sonra yap ne yapacaksan.

Bence koronavirüs biterse bütün dünya devletlerinin çöken para sistemine kılıf uydurması mümkün değil.

işte sana son dakika haber, hemde en flaşından Para sistemi çöktü.

Yani karşılıksız para basma sisteminin sonuna gelindi. Aslında 2008 yılında çöken para sistemi bir 10 daha para basılarak yüzdürüldü. Ve o dönemde planlar yapıldı nasıl bir şey yapsak ta milletleri halkları soysak dediler bu yöntemi buldular.

Salgın hastalık yayalım bunu bahane edip bütün iş yerlerini kapatalım. Nakit para dolaşımı dursun. Bu işi 2 seneye yayarsak para sistemi çöktü işte bakın koronavirüs yüzünden oldu. Zaten üretimde durdu bu nedenmle süper enflasyon oldu diyecekler. Halbuki arka tarafta kendileri karşılıksız para basıp bu paralar ile piyasadaki sınırlı varlıkları yani gerçek para olan altın ve gümüşü birde bitcoin’i toplayacaklar.

Bizde enayi gibi hep koronavirüs yüzünden diyeceğiz.

İşte bu yüzden hiç bir devlet kesinlikle koronavirüs’ün bitmesini istemiyor.

Siz gidip her hangi bir devlete ben kovid 19 un ilacını buldum derseniz size saçma sorular yöneltirler. Bu ilacın makalesi çıktı mı , makale olarak yayınlandı mı gibi saçma sorularla muhatap olursunuz. Yok o ilaç baka firmanın patenti altında ?

Bizim sağlık bakanımızda aynı şeyleri söylemedi mi ?

Bir profosör çıkıp ben ilacı buldum diyor, bizim sağlık bakanımız oilacın patenti başka bir ilaç firmasına ait diyor.

E öyleyse bu hastalığın ilacı zaten var. Niye kullanmıyorsunuz ?

Diye sormak isterim son dakika haberi olarak yayınlamak için .

Koronavirüs aslında üretilmiş yapay bir virüstür. Hiç bir devlet belli bir süreden evvel bu salgın hastalığın ilacını buldum diyemez.

İlacı bulmak çok mu zor ? Çin’de bir bilim insanı koronavirüs’ün gen haritasını çıkardı adamı ertesi gün susturdular.

Çok mu kötü niyetliyim , yani komplo teorisi mi yazıyorum sizce ?

önümüdeki sene yani 2021 yılının yaz aylarından sonra sınırlı varlıkların tamamında inanılmaz fiyat hareketleri göreceksiniz. Altın, özellikle gümüş ve bitcoin fiyatı uzaya fırlatılmış bir uydu gibi yükselecek. ( yatırım tavsiyesi değildir. )

Çılgınlar gibi para basacak devletler. Zaten şu anda başladılar.

Ama koronavirüs hikayesi burada bitmez. Dolar ne kadar olur dersiniz 12 lirayı görür mü ? Bilinmez. 12 lirayı gördükten sonra tekrar 5 liraya düşer mi ? (yatırım tavsiyesi değildir)

Bence düşebilir. Amaç milleti soymak ise her şey bu yolda mübah ?

Tabii elitler için bu böyle benim fikrim değil anlayacağınız.

Amerika’nın bu elitlere devlet borcu 22 trilyon dolar bunu biliyor muydunuz ?

Abd’nin tamamını satsanız bu rakamı ödeyemezsiniz. Bu nedenle bu elitler ile abd derin devleti arasında bir savaş devam ediyor.

Anladığım kadarı ile trump amerika’da bu elitlere ait olan bir çok dev şirketin batması için koronavirüs’ün etkisinin artmasını istiyor.

Bu savaş bir çok ülke’de kıtlık ve enflasyon meydana getirdi. Biz şu anda türkiye’de çok fazla hissetmiyoruz fakat durum tamda böyle. İleride bir süper enflasyon bizim ülkemizde de meydana gelebilir. Tabi kıtlıkta bir miktar sınırlı üretim olan yerli üretime dayalı olmayan ürünlerde yaşanacaktır.

Koronavirüs haberleri , günlük vaka sayısı ölü sayısı ( can kaybı 9 olarak bugün kü vaka sayısı, bugün kü test sayısı, toplam ölen sayısı gibi haber derlemesi olarak veriliyor.

Amerika’da bu sayısı haddini aşmış durumda. ABD’nin kovid 19 hastalığından bugüne kadar ki can kaybı 70 bine dayandı.

Bu aslında amerikalılara dışarı çıkmayın alışveriş yapmayın evlerinizde kapalı kalın ki bu küreselcilerin (elitlerin ) şirketleri batsın (iflas etsin ) anlamı taşıyor.

Yoksa bu kadar teknolojik bilgi birikimine sahip süper güç abd’nin onca bilim insanı var , genetik biyoloji’de en ileri bilgiye sahipler.

Yani kaldı ki bir virüsün üstesinden mi gelemeyecekler.

Bana kalırsa amerika’nın koronavirüs ile ilgili planı tamamen fema’ya dayalı bir plan. Olağan üstü hal ilan edip yönetim 2020 kasımda yapılacak başkanlık seçiminden önce fema’ya (acil afet sıkı yönetimi) devredecek.

Trump’ın yönetimi fema kurumuna devretmesinden sonra bence küreselcilere ait bir çok şirkete abd yönetimi fema aracılığı ile el koyacak.

Küreselcilerle abd ulusalcıları arasındaki savaş devam ederken küreselcilerin silahı koronavirüs ve ardından başka virüsler gelebilir. Hayvandan insana bulaşan virüs çıkarabilirler. Özellikle de abdullah çiftçi’nin anlatımlarına göre büyük baş hayvanları etkileyecek büyük bir bulaşıcı hastalık hem hayvanları hem insanları büyük oranda etkileyecek.

Bu anlattıklarım işin sadece görünen tarafı. Bu gizemli sermaye sahiplerinin şeytana taptıkları ve ayin yaptıkları da biliniyor.

Saçma sebepler ile çıkardıkları savaşlarda masum bebeklerin ve insanların öldürülmesi birer ayin olarak tapındıkları şeytana kurban verme işlemi olarak anlatılıyor.

Koronavirüs sebebi ile ölenlerde şeytan tapma ayini olamaz mı ? Sonuçta bu virüsü kendileri yapay ortamda üretim dünyaya saldılar ise bu ölümlerin tamamı cinayettir.

Yani taptıkları şeytana birer kurban vermiş oluyorlar adeta.

Son dakika haberler, (son dakika haberi ) olarak verilebilecek derecede önemli bir haber daha vermek isterim.

Yani bu küreselciler ile abd arasındaki savaşta koronavirüs küreselcilerin silahı ise abd’nin silahı ne yani nasıl savaşacak, yada nasıl savaşı devam ettiyor amerika devleti.

Birinci yolunu söylemiştim. Öncelikle salgın hastalığın (kovid 19 un ) yayılmasını sağlıyorlar ve ölüm sayısı artıyor. Ölmekten korkan halk dışarı çıkmadığı için küreselciler ait abd kökenli şirketler batıyor.

İlk planları bu.

İkinci abd planı ise amerika’nın yönetimini fema kurumuna devrederek sıkı yönetim ilan etmek ve küreselcilerin şirketleriin yönetimine el koymak.

Üçüncü yöntem ise bütün finansal sistemi dondurup 22 trilyon dolar borcu ödeyecek kadar karşılıksız para basmak. Ve sonrada görütüğ alın borcumuzu ödüyoruz deyip değersiz kağıt parçalarını küreselcilerin önüne atacaklar.

Aslında yakın zamanda abd derin devletinin bu küreselcilerin merkezindeki isimleri öldürdüğü açıklanmıştı. Sonradan son dakika haberi diye verilen haberler yalanlandı.

Çin’in abd’ye gönderdiği katil dev eşek arıları (zehirli arılar 9 ise yine küreselcilerin işidir. Yani artık yeni dünya düzeninde çin deyince küreselciler denilmek istendiğini anlamak gerekir.

Avrupa’da koronavirüs vaka sayısı ve can kaybı (ölü sayısı )

Avrupa’nın karnesi’de çok kötü durumda. Kovid 19 hastalığı özellikle italya, ispanya ve fransa ülkelerini perişan etmiş vaziyette.

Bu ülkelerde ölüm oranları yüzde 10 ların üzerinde. Yani hastalığa yakalanan her 10 kişiden biri ölüyor.

Amaç abd ile aynı mı ?

Yani küreselciler planladıkları oyunun kendilerine tepmesi durumunda ne yapacaklar acaba ? Yani koronavirüs tuzağı ters teper ve kontrollerindne çıkar mı ?

Koronavirüs küreselcilerin kontrolünden çıkarsa ardından mutlaka çok büyük daha yıkıcı olaylar yaşanabilir.

Bu şeytana tapanların kendilerini tanrı zannettikleri dünyada nüfusu azaltma programları’da var. Bu konulara meraklı olan birinin bu konuyu duymamış olması pek mümkün değil.

Nedir nüfus azaltma projesi ?

Esasında dünya nüfusunun 500 milyon rakamının altında olmasını istiyorlar ? Koronavirüs bu projeye mi hizmet ediyor ?

Her mutasyon geçirdiğinde eskisine nazaran daha öldürücü oluyor. Bu nedenle insanlık büyük bir pandemi’nin henüz başlangıcında mı bilinmez.

Büyük şirketlerin ceo’ları geçen sene istifa edip ortadan kaybolcular.

Yani büyük şirket dediysem öyle dandik şirketler değil dünya çapında devasa şirketlerin ceo’ları ortada hiç sebep yokken ben istifa ediyorum hadi bana eyvallah deyip gittiler.

Bu haberler medya organlarında son dakika haberleri (son dakika haberi) olarak 1. sayfadan haber olarak verildi.

Bu insanlar halen kayıp nerede oldukları belli değil.

Peki daha öncesinde yıllarca komplo teorisi olarak anılan yer altı sığınakları hazırlıyorlar deyip felaket senaryosu yazan haber. Muhabirlerine yada haberi yapan köşe yazarlarına kafayı yemiş hayal dünyasında yaşıyor demediniz mi ?

Bundan sonrasını iyi takip etmelisiniz ?

Vaka sayısı ve can kayıp sayıları hızlı bir şekilde düşmeye başlayınca hemen panik yapıp avm leri berberleri ve cafeleri açmanın manası nedir ?

Biri bunu açıklasa iyi olur .

haberler, vaka sayısı kaç haberi, coronavirüs haberleri, kovid 19 haber, son durum, ölü sayısı, can kaybı haberi, haberler. Dünya haberleri, erdoğan haberi, istanbul haber, italya’da son durum, almanya haberler, fransa haberi, ispanya haberleri,

kovid 19 ne zaman bitecek, tahmini süre ne

One thought on “Son dakika ; Koronavirüs’ün bitmesini istemiyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar