> Erdoğan’a yine adnan menderes göndermesi yaptılar – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Erdoğan’a yine adnan menderes göndermesi yaptılar

erdoğan'a menderes tehdidi

Erdoğan’a yine adnan menderes göndermesi yaptılar. Darbe söylemlerinin derinleşmeye başladığı bir dönem’de yine menderes gündeme geldi.

Chp’li Canan kaftancıoğlu ve Özgür özel’in erken seçim olacak o olmazsa başka şekilde giderler diyerek yeni bir. Darbe iması yapmaları ardından her gün yeni bir ihtilal benzetmesi ve tehdidi ortaya çıkıyor.

Ragıp Zarakolu isimli yazar evrensel gazetesinde malum sondan kaçış yok diyerek adnan menderes ve tayyip erdoğan resmini yan yana koyarak resmen erdoğan’ı idam ile tehdit ettiler.

Hakkında suç duyurusunda bulunulan sözde yazar erdoğan için kaderi menderes’in kaderine benzeyecek. Bu sondan kaçamaz iması yaptı.

Makus kaderi aynı olacak diyerek chp li isimlerin darbe söylemlerinin adeta açılımını yapan yazara soruşturma başlatıldı.

erdoğan'a menderes tehdidi

Diğer darbe söylemlerinde ise koronavirüs bitiminde yada öncesinde bir göç dalgası ile türkiye nin kargaşaya sürükleneceği ve sonrasında erken seçim için baskı uygulanacağı erken seçim kabul edilmezse darbe benzeri bir uygulama yapılacağı dedikoduları dolanıyor.

Bir çoklarını ortadan kaldıranlar, özal’ı zehirleyip, menderes’i idam eden, erbakan’ı da aynı şekilde hükümetin başından indirenler şimdi tekrar erdoğan’ı 15 temmuz öncesinde ki gibi tehdit eder oldular.

1 COMMENT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.