> İsrail Filistin’i ev yaparak işgal ediyor – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

İsrail Filistin’i ev yaparak işgal ediyor

son dakika israil, filistin, işgal

İsrail Filistin’i ev yaparak işgal ediyor. Bu korkak kavim israilliler fırsattan istifa’de koronavirüs zamanı filistin toprağı olan batı şeria bölgesine 7 bin adet konut inşaatı yapma teklifine onay verdi.

Bunlar savaşarak değil akıl yolu ve üç kağıt politikası ile resmen filistin topraklarını işgal etmeye hazırlanıyorlar.

Şubat ayında zaten o bölgeye 9 bin konut yapacağı açıklamasını yapan israil yönetimi amerika’da trump’ın israil ile filistin arasında asrın barış anlaşması açıklamasını yaptıktan sonra israil işgal planını fiilen gerçeleştimeye başladı.

Tabi ki abd’nin resmi olarak kudüs’ü israil’in başkanti olarak tanıması zaten israil’e filistini işgal etmenize izin veriyoruz yanınızdayız mesajıdır.

Bu kudüs’ün başkent ilan edilmesi ve abd tarafındna resmen tanınması sonrasında israil zaten burayı ne yapsakta işgal etsek hesaplarını kayata geçirmişti.

Filistin’in işgal edilmesi olayı en sessiz şekilde ve çok tepki çekmeden konut yaparak olur şeklinde bir akıl fırtınası sonucu olmalı.

son dakika israil, filistin, işgal
son dakika israil, filistin, işgal

son dakika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.