> Günlük öne çıkan Bist100 borsa ve hisse senetleri - Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Günlük öne çıkan Bist100 borsa ve hisse senetleri

Günlük öne çıkan Bist100 borsa ve hisse senetleri hangileri, hiiseler hakkında yorumlar.

Bugün borsa’da neler oldu bist borsa’da hangi hiss senetleri nasıl hareketler gördü.

Bugün yatay seyir ile toplamda 0,26 yani binde 2 civarı yukarı hareketlenen borsa endeksi’nin önümüzdeki dönemde 110 bin seviyelerini test etmesi uzmanlar tarafından ön görülen ve konuşulan bir konu.

Bugün en çok kazandıran borsa hissesi (hisseleri )

Kutpo isimli hisse 1 günde yüzde 10 luk getiri sağladı.

İztar ve artı hisse senetleri de yine aynı şekilde %10 luk getiri sağlamış durumda.

Kent hisse senedi hiç bir haber olmaksızın bayramın (şeker bayramı ) yaklaşması ile yaklaşık yüzde 9 luk bir kazanç düne göre kazandırmış durumda. Her sene aynı dönemlerde artıl gösteren kent salgın hastalık dinlemedi ve yükselişe devam etti.

Bu hisse neden düşüyor * neden yükseliyor konusunu detaylı anlattığımız bir bölüm yakında açılacaktır. Takip etmeyi ihmal etmeyin. (borsa ve hisse haberleri)

PNSUT %9 borsa’da yükseliş gösterdi. Birinci çeyrek kar zarar tablolarının yansımaları yeni yeni bir harekete dönüşüp sonuç veriyor.

Bugün borsa‘da en çok düşen hisse isimlerine bakarsak

En başta gedik isimli şirket hissesi var.

Yaklaşık %9 değer kaybı yaşamış.

izmdc hisse senedi yüzde 5 kadar düşüş yaşarken qnb finansbank hisse grafiğinde yaklaşık yüzde 4 civarı düşme mevcut. 2020 yılı birinci çeyrek karı geçen seneye göre daha yüksek olan. Finansbank’ın hisse fiyatının düşmesi daha önceki zaman diliminde fiyatlanma yapılmıştı zaten söylemlerini akıllara getiriyor.

son dakika hisse, son dakika borsa, borsa haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting., sitemap.