> Koronavirüs’ün ilacını bulan doktor öldürüldü – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Koronavirüs’ün ilacını bulan doktor öldürüldü

Koronavirüs’ün ilacını bulan doktor öldürüldü. Kovid 19 a karşı çok önemli bulgulara rastladığını açıklayan tıp doktoru evinde ölü bulundu.

İşte aslında konu ile ilgili başlık konuyu özetlemiyor mu ? Yaşadığımız salgın hastalık bir kurgu mu laboratuvar ortamında mı türetildi sorusuna cevap veriyor bence.

Daha önceki yazılarımızda koronavirüsün bitmesi istenmiyor başlıklı yazıyı buradan okuyabilirsiniz .

Kovid 19 isimli hastalığın çıkarılma amacı çöken para sistemini bu hastalığın üstüne atmaktır. Milleti yıllarca soydular şimdi vatandaş uyanmasın diye böyle bir yol buldular. Bu hastalığın ilacını bulan kişiyi öldürürler demiştik.

Pittsburgh Üniveristesi öğretim görevlisi aynı zamanda tıp dalı bilim insanı Bing Liu koronavirüs hakkında yaptığı çalışmalar sonucunda çok önemli bulgulara rastladım. Ve sonunda kovid 19’a karşı bir çare ürettim dedi.

Ve tabii ertesi gün evinde kafasına bir kurşun sıkılarak öldürülmüş halde evinde ölü bulundu.

Bing liu isimli bilim adamının ilaç şirketlerince öldürülmüş olabileceği haberleri yapılsa da bu iş tabi ki küreselcilerin işi.

Bizim ülkemizde de ilacını buldum diyenleri devlet büyükleri bir şekilde susturmaya çalışıyorlar zaten. Hatta aşağılıyorlar bile.

Çünkü bu koronavirüs işi çok büyük bir proje önlerine çıkacak olan bütün engelleri ortadan kaldırmaya hazırlar.

Ne hikmettir ki 37 yaşındaki bing liu isimli bilim adamını öldüren katil olay yerinde intihar ederek hayatını orada kaybetti.

Yani söylenen bu belli ki katili de öldüren yine kendileri. Konuşmasın diye öldürüp ona da intihar süs verilmiş olmalı.

Artık varın kendiniz düşünün bu olayın ardındaki büyük emellerini ve hedeflerini.

1 COMMENT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.