> Dünya Basını dondu kaldı ,Türkiye’nin kovid 19 mücadelesi – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Dünya Basını dondu kaldı ,Türkiye’nin kovid 19 mücadelesi

son dakika dünya haberleri

Dünya Basını dondu kaldı ,Türkiye’nin kovid 19 mücadelesi ile ilgili bir dizi yayın yapmak belkide türkiye’yi rezil etmek maksatlı ülkemizde gelen

Avrupa ve dünya medya mensupları gördükleri karşısında şaşkın bir şekilde haber sundurlar.

Bütün dünya’ya son dakika haberi olarak anlattıkları türkiye’nin korona ile mücadelesi ve alınan tedbirler muhabirleri ve haber yapıcıları şaşkınlığa uğrattı.

CNN uluslar arası ve fransa basın ajansı yaptıkları haber’de avrupa ve amerikanın tamamı corona ile mücadele’de sınıfta kalırken. Türkiye’nin corona için aldığı tedbirler ve uygulamalar örnek alınacak tarzda deyip türkiye’yi bütün dünya’ya örnek gösterdiler.

Dünya basınında devamlı olarak karalama kampanyaları yapan ve buldukları her fırsatta ülkemizi küçük düşürme çabası içinde olan bu medya organları bu defa gördükleri karşısında donup kaldırlar.

Abd merkezli dünya devi cnn haber ajansı türkiye’nin corona uygulamalarını canlı olarak yayınlarken diğer taraftan resimleyip gazetelerinde son dakika başarı hikayesi olarak yayınladılar.

son dakika dünya haberleri

Ama ben yine bu olayı bir ajanlık olarak gözlemledim. Yani bu darbe olayı planları yapan bu güruh corona sebebiyle türkiye karışır bizde hükümetle ya anlaşırız yada hükümeti deviririz planı yapmışlardır.

Şimdi corona zamanı türkiye halkının hükümet uygulamalarından memnun olması bunları rahatsız etmiştir. İnceleme yapmaya ajanlık yapmaya geldiklerini düşündüğüm bu gazeteci basın mensubu kisvesi ile gözlem yapmaya uygulamalardaki açıkları atamaya gelmişlerdir.

son dakika dünya haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.