> Selçuk Bayraktar, CHP’nin iftiralarından bıktım dedi – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Selçuk Bayraktar, CHP’nin iftiralarından bıktım dedi

Selçuk Bayraktar, CHP’nin iftiralarından bıktım dedi. Destek veren biziz yemediğimiz laf kalmadı diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

CHP nin devletten hibe para alıyorlar şeklinde bayraktar isimli savunma sanayi şirketine attığı iftiralara karşı dava açılmıştı.

Sonrasında para aldınız demedik destek aldınız diyen chp hakkında ve işin aslı hakkında detaylı bilgiler verd.

Bu ülke de savunma sanayimizin ve terörle mücadele de büyük rol oynayan iha ve sihaların üreticisi olan baykar grubun teknik müdürü selmuk bayraktar üzüntüsünü anlattı.

Pkk’yı içeride ve dışarıda bitirmemizde kritik öneme sahip silahlı insansız hava araçlarının yapımını üstlenen bir şirketi neden yıpratmaya çalışıyorlar ?

Selçuk bayraktar afrin operasyonu esnasında 4 ay konteyner’de yattığını açıkladı.

Biz ruhumuzu koyarak bu işi yapıyoruz. Silah sanayisi beka meselesidir. Para ile maddiyat ile alakalı konular değil bunlar. Bunu o zihniyet anlayamaz. Biz bu ülke için büyük bir teknoloji, savunma sanayi oluşturuypruz dedi.

Kaldı ki bu ülkenin yerli ve milli silahını yapmaya çalışan ve bu konuda milli bir kadro oluşturan bilgi birikimini nesilden nesile aktaracak bir oluşumu yaratan bu kurum devletten destek almayacakta kim alacak.

Gerekirse devlet hibe para yardımı da yapmalı. CHP’nin derdi bana göre bu ülkenin silah sahibi olması yerli savunma sanayimizin gelişmesi onları rahatsız ediyor.

Selçuk bayraktar yaptığı açıklamada kimseden 1 kuruş bağış almadıklarını , bu işlerin parayla değil inançla idealler ile yapılır.

milli teknoloji hamlesi için idealleri olan insanlara ruhlara ihtiyacınız var.

Bu bizim ülkemiz için beka meselesidir.

Güçlü ve müreffeh bir türkiye istiyorsanız milli ve yerli savunma sanayiniz olmak zorunda.

Biz teknofest yapıyoruz her şey ücretsiz giriş bileti bile yok . Çocuklarımız teknolojiye meraklı olsun diye. Oraya 2 milyona yakın insan geliyor biz İBB ile ortaklaşa yapıyoruz bunu. Bunların bize maddi yükü var ama biz yine de yapıyoruz .

Bir çocuk gelsin bizim yaptığımız bir uçağa dokunsun belki büyüyünce uçak mühendisi olacak uzay mekiği yapacak. Bu gençlere ihtiyacımız var.

Zeytin dalı operasyonunda hangarda günlerce yattım uçağın başından ayrılamadım.

İmamoğlu’nun kendisine de söyledim bu iftiraları yalanlayın bu işi beraber yapıyoruz sonuçta. İmamoğlu bu iftiraları yalanlayamıyorsa çocukların eğitimi konusunda samimi değil ben diyen selçuk bayraktar verdiği emeklerin karşılığında yaşadıklarından duyduğu üzüntüyü bir televizyon programında dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.