> Son dakika mazot fiyatında indirim, mazot ve benzin fiyatı eşitlendi – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Son dakika mazot fiyatında indirim, mazot ve benzin fiyatı eşitlendi

Son dakika mazot fiyatında indirim müjdesi AA nin verdiği habere göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorin’de (mazot ) 7 kuruşluk indirim olacak.

7 kuruşluk mazot fiyatı indirimi için satırlarca haber yazmakta çok saçma geliyor ama napalım. 7 kuruş fiyat düşüşü yaptık diye açıklama gelince bizde mecburen motorinde indirim oldu haberi yapmak zorunda kalıyoruz.

7 kuruşluk motorin indirimi için harcadığımız zaman yazık * Ama mazot fiyatı benzin fiyatını geçmek üzere şeklinde haber yapılabilir.

Benzin ve mazot’un fiyatı neredeyse aynı oldu , artık dizel araba almanın bir avantajı’da kalmadı doğal olarak.

Eskiden mazot yani motorin ucuz diye millet yakıt tasarrufu ederiz düşüncesi ile dizel araba alırdı. Şimdi benzin ve mazot fiyatı dengeye geldi.

Aslında dizel arabalarda otomobil üreticilerinin kazancı daha yüksek olduğundan belkide motorin (mazot ) yıllarca benzin fiyatından daha ucuza satılmış olabilir. Dizel’in farkı (avantajı ) kalmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.