> Kanal istanbul davası Bilir kişi raporuna göre sonuçlanacak – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Kanal istanbul davası Bilir kişi raporuna göre sonuçlanacak

Kanal istanbul davası Bilir kişi raporuna göre sonuçlanacak. İBB’nin iptal edilmesi için açtığı dava’da mahkeme kararı nasıl sonuçlandı.

Nasıl karar verildi. İBB kanal istanbul projesinin iptali için neden dava açtı.

İstanbul büyük şehir belediyesi imamoğlu liderliğinde kanal istanbul projesi’ne verilen çed olumlu raporu iptal olsun şeklinde dileçe vererek dava açmıştı.

17 ocak 2020 tarihinde projenin çevreye etkisi değerlendirilmişti ve çed sonucu olumlu çıkmıştı. Daha sonra ibb bu kararın iptal edilmesi için başvuru yaparak çed olumsuz reporu verilmesini talep etmişti.

İBB neden kanal istanbul projesi’nin (davası ) olmaması için bu kadar yırtınıyor* neden kanal istanbul’u istemiyorlar ?

Bu chp zihniyeti ne zaman türkiye’nin lehine bir iş yapılsa sonuna kadar direnmiş ve yapılmaması için ellerinden ne geliyorsa yapmışlardı.

Bir bahane üretemeyince daime çevreye ve doğaya zarar veriyor bahaneleri hazır.

Kanal istanbul projesi (davası ) tarım ve orman arazileri içinden geçiyor diyerek ekrem imamoğlu ve meral akşener kararın iptal edilmesini istemişlerdi.

Gelinen noktada mahkeme son olarak bilir kişi raporuna başvurdu. Son sözü bilir kişiler incelemesinde verilecek rapor sonucuna göre karara bağlanacak.

son dakika kanal istanbul, istanbul davası, kanal davası, istanbul davası, son dakika davası

kanal projesi, istanbul projesi, projesi haberi, son dakika projesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.