> Selçuk Bayraktar’ın TİHA paylaşımı olay yarattı. Tiha nedir, ne demek – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Selçuk Bayraktar’ın TİHA paylaşımı olay yarattı. Tiha nedir, ne demek

Selçuk Bayraktar’ın TİHA paylaşımı olay yarattı. Tiha nedir, ne demektir.

Türkiye dün ilk defa bu ismi duydu ve ne demek olduğunu merak etti. Türkiye halkının gönlünde taht kurmuş bir isim olan selçuk bayraktar son günlerde yoğun saldırılara maruz kalıyor. İtibarsızlaştırma dediğimiz süreçten geçiyor.

Tabi ki türkiye için bu kadar fedakarlıklar yapmış bunca emek vermiş , bütün ömrünü ve varlığını bu ülkeye vatanına adamış bir isime türkiye düşmanları çeşitli saldırılarda bulunacaktır.

Bütün dünya bugün artık kabul ediyor ki insansız hava aracı üretme konusunda dünya lideri tek ve öncü kuruluk baykardır. Bu firmanın teknik müdürü ve ürettiği bütün hava araçlarının beyin kısmı ise selçuk bayraktar’ın eseridir.

Selçuk bayraktar deyince bugün bütün dünya savunma sanayi ayağa kalkıp saygı duruşuna geçiyor.

İşte bunu hazmedemeyenler, türkiyenin savunma ve taarruz alanında dünya lideri olma ilerleyişini istemeyenler öncelikle selçuk bayraktar’ı alaşağı etmek derdine düştüler.

Selçuk bey , Bu hareketlere iftiralara ve karalama kampanyalarına tiha (insansız taarruz hava aracı’nı) tanıtarak ve duyurarak cevap verdi.

TİHA nedir, ne demektir ?

Taarruzi hava aracı aracı olarak adlandırılmış olan bu insansız hava aracı artık ülkemizin ürettiği yerli ve milli silahlı (siha) insansız silahlı hava aracımızın saldırı yapabilen modeli diyebiliriz.

Siha ne işe yarıyor o zaman diye soracak olursanız ? Siha silahlı insansız savunma amaçlı üretilmiş yerli hava aracımızdı. (uçak)

Baykar ve selçuk bayraktar’ın gençlerden kurmuş olduğu teknoloji canavarı , yazılım canavarı ekip kendini aşmış durumda.

Bu ekip üniversitelerde yetenekli gençleri hemen kapıp iyi şartlarda gelecek sunarak kuruldu.

Ve bu ekip inanıyorum ki çok yazın zamanda yapay zeka konusunda dünya lideri olacaktır. Robot ve robotik teknolojilerde bence şu anda dünya lideriyiz. Fakat bunu inanıyorum ki savunma sanayi dışında üretime başladığımızda anlayacaksınız. (tiha haberleri)

Selçuk bayraktar liderliğinde çok zor şartlar altında kurulmuş , yapılandırılmış finanse edilip geliştirilmiş olan bu ekip türkiye’nin var oluşundan bugüne kadar ki dönemde sahip olduğu en kıymetli varlığıdır.

Bu varlığa sahip çıkmalıyrız.

TİHA ismini duyan türk düşmanları eminim ki bu gece uyuyamamıştır. Yunanistan 3 tane iha kiralamak için aylardır israil’e yalvarırken biz yerli ve milli iha üretmeyi, siha üretmeyi geçtik tiha ürettik. Ve daha fazlasını ürettiğimizi zaten onlar çok iyi biliyorlar.

son dakika tiha, tiha haberleri, tiha haberi,

siha haberleri, siha haberi, son dakika siha, tiha nedir, tiha ne işe yarıyor,

son dakika selçuk bayraktar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.