> Son dakika Acun ılıcalı futbol takımı satın aldı iddiası – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Son dakika Acun ılıcalı futbol takımı satın aldı iddiası

Son dakika Acun ılıcalı futbol takımı satın aldı iddiası gerçek mi ?

Acun ılıcalı’nın futbol sevgisi herkes tarafından biliniyor. Gerçi acun her türlü oyunu çok seviyor. Dünya’ya oyun oynamak ve oyun oynatmak için gelmiş adeta.

Bir kanal satın aldıktan sonra şimdi de futbol kulübü satın aldı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Bomba haber diye buna denmez mi ?

İddialara göre acun ılıcalı hollanda’da bir futbol takımını 4 milyon dolar borçlarını kaparatak satın aldı. Futbol takımı için ayrıca bir para ödedi mi orası henüz belirsiz.

 Acun ılıcalı’nın aldığı takımın ismi (adı ) ne ? evet arkadaşlar iddia!ya konu olan futbol takımı’nın adı Fortuna Sittard olarak açığa çıktı.

Acun ılıcalı zaten cnntürk’ün bir programında canlı yayında yaptığı konuşmada avrupa liglerinde bir futbol takımı’nı satın alabileceğini de söylemişti.

E zaten fifa oynamayı çok seviyor ve sabahlara kadar her çeşit topu oynuyor.

Hülya avşar ile yaptığı programda bu konu gündeme gelmişti.

Şimdi o kadar paran varsa al bir futbol takımı sanal değil gerçeğe çevir fifa yada football manager oynama işini acun abi.

Evet bu iddia sonrası acun ılıcalı futbol kulübü satın aldı iddası’na gerçek mi yalan mı ? bir cevap verecektir. Merakla bekliyoruz. Aldıysa hayırlı olsun diyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.