> Son dakika Ahmet Hakan Hükümeti övdü muhalifler çıldırdı – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Son dakika Ahmet Hakan Hükümeti övdü muhalifler çıldırdı

Son dakika Ahmet Hakan Hükümeti övdü muhalifler çıldırdı. Hürriyet’in genel yayın yönetmeni olan Ahmet Hakan Hükümetin

Koronavirüs ile mücadelesi hakkında çarpıcı açıklamalar yaparken selçuk bayraktar hakkında da konuştu.

Türkiye bütün avrupa ve amerika’ya göre coronavirüs mücadelesinde çok daha başarılı bir tablo sergiledi.

Hükümetin aldığı önlemler ve sağlık sistemi insanımızın bu salgın hastalıktan diğer ülkelere göre çok daha az bir zarar ile geçirmesine yardımcı olmuştur.

Ne olursan ol, sağcı ol solcu ol bu hükümetin pandemi ile mücadelesi oldukça büyük başarı yakalamıştır.

Ahmet hakan , Bütün dünya basını ve avrupa medyası gelip türkiyenin corona ile mücadelesini burada görüp hayran kaldılar. Bizde bunu görüp ülkemizle gurur duymalıyız dedi.

Bunları görüp nasıl olursa hükümeti bu konuda eleştirebiliriz ki ?

2 gün evvel Baykar teknik müdürü selçık bayratkar ile cnntürk televizyonunda canlı olarak soru cevap şeklinde bir program yapan ahmet hakan selçuk bayraktar ile ilgili görüşlerini ve düşüncelerini paylaştı.

Ahmet Hakan , selçuk bayraktar olağansütü derecede samimi bir tavırla programa katıldı ve olağanın üstünde samimiyet gördüm dedi.

Selçuk bayraktar için gördüğüm şet idealleri için çalışıp koşturan diğer taraftan da kendisine atılan iftiralar ile ve yıpratma politikaları ile uğraşan vanatı ve milleti için çalışıp çırpınan bir insan gördüm dedi.

Muhalif kesim çıldırdı.

Avrupa’da avrupa’da ve dünyanın en gelişmiş ülkelerinde bu kadar ölü sayısı (can kaybı ) ve ölüm oranı varken türkiye’nin rakamları gerçekten bu mücadele neticesinde büyük bir başarı örneğidir. İster akp li ol istersen chp’li. Fakat bu gerçeği görmek ve kabul etmek bu ülkenin istikbali için önemlidir.

son dakika ahmet hakan haberleri , selçuk bayraktar haberler, corona, haberi, yorumu haber, hakkındaki düşünceleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.