> Son dakika Yerli koronavirüs ilacı satışa çıkıyor – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Son dakika Yerli koronavirüs ilacı satışa çıkıyor

yerli coronavirüs ilacı

Son dakika Yerli koronavirüs ilacı satışa çıkıyor. Fahrettin altun’un yaptığı açıklama gündem haberi olarak bomba etkisi yaratmayı başardı.

İletişim bakanı Fahrettin altın attığı tweet ile bir umut aşıladı. Yerli bir şirketimizin üretmiş olduğu koronavirüs (kovid 19) ilacı’na sağlık bakanlığımız acil olarak onay verdi. Ve çok yakında satışa çıkacak.

Ayrıca istanbul’da bir çok yerde çok amaçlı hastane yapımı devam ediyor. Salgın hastalık sonrasında bu çok amaçlı hastaneler hizmet vermeye devcam edecek deedi.

Büyük umut veren ve heyecan yaratan yerli koronavirüs ilacı haberi Büyük yankı uyandırdı. Dünya’da ve avrupada nasıl bir ses getirir bilinmez.

Fakat yerli koronavirüs ilacı ne zaman satışa çıkacak, nerelerde satılacak özellikleri neler. Hastalığa karşı nasıl etkileri var, yani hastalığa yakalanan vatandaşların tedavisi için mi yoksa bulaşmaya karşı mı etkili olacak . Bu konular hakkında kamuoyu haber ve bilgi beklemekte.

yerli coronavirüs ilacı
yerli kovid 19 ilacı haberler

coronavirüs için yerli ve milli laç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.