> Elon musk :, Artık başka bir dil (lisan ) öğrenmeniz gerekmeyecek dedi. Telepati iletişi,m dönemi başlıyor – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Elon musk :, Artık başka bir dil (lisan ) öğrenmeniz gerekmeyecek dedi. Telepati iletişi,m dönemi başlıyor

telapati ile iletişim dönemi

Elon musk :, Artık başka bir dil öğrenmeniz gerekmeyecek dedi. Teknoloji dehası denilen isim lisan konusunda çabalamayın çırpınmayın dedi.

Çünkü artık insanlar ile telepati yöntemi ile konuşma sağlayacaksınız. İşte bu telepati ile iletişim açıklaması ardından mesele yine insanlara çip takma meselesine geldi.

Döndü dolaştı insanlar çip takarak her dili konuşup anlayabilecek, beyninize bir çip takmamız yetecek dediler.

Elon musk 5 yıl ömür piçti ve dil bilmek lisan bilmek artık ayrıcalık olmayacak dedi. Telepati ile iletişim dönemi geliyor

Zaten şimdiden bunların alt yapısını yavaş yavaş google çeviri uygulamaları ile ve dil çeviren mikrofonlar gibi yapay zeka benzeri uygulamalar mevcut. Siz konuşuyosunuz sizin söylediklerinizi anında istediğiniz lisan’a (dile) çeviren araçlar mevcut.

Bu turistler için tasarlanmış adeta tercüman yada turizm elçisi gibi bir teknolojik gereç.

Şimdi elon musk’ın anlattığı şey tamda bu niteliğe sahip. Bunların hepsi küreselleşme ve tek merkezli dünya hükümeti kurma çabalarının meyveleri aslında. Tek bir dil ile herkes birbirini anlayabilecek. Peki bu nasıl mümkün olacak ?

Tabi elon musk’ın bahsettiği araç nörolojik bir alet. Beynin bir kısmına bağlanacak pil ile çalışacak bir araç ile bütün dilleri ana diliniz gibi konuşacak yada anlayacaksınız.

Bu çok sevdiğiniz adamlar adeta birer şeytana dönüşmüş durumdalar. İnsan beynini ve bedeninin tüm aktivitelerini en ince ayrıntısına kadar incelediler.

Bir internet sitesine nasıl bir dil yaması yerleştiriyorsunuz yada teknolojik bir araca yeni bir eklenti yama yapabiliyorsunuz.

İşte insana da bu şekilde yeni bir dil (lisan ) yama yaparak eklenti şeklinde ekleyecekler.

Yakın zamanda yapay iç organlarda yapacaklar. Fakat bu insan ömrünü uzattığı için pek bu konu işlerine gelmiyor.

İç organ marketlerine gidip kendinize yeni bir yapay kara ciğer, akciğer, böbrek kalp alabileceksiniz.

Elon musk ‘ın bahsettiği teknoloji için ise sadece 5 yıllık bir bekleme sizin için yeterli olacak. Eminim ki yaklaşık 11 yıl öncesinden bu buluşu yapıp çalıştırmışlardır.

Elon musk ; telepatik iletişim (telepati ile iletişim dönemi ) Yani insanlar artık telepati kurarak konuşacaklar. Bu konuşma beynin gönderdiği dalgaları algılayıp lisan’a çevirip insan beynine aktaracak.

Genellikle biz onların 16 yıl gerisinden geliyoruz.

Yani adamlar buldukları geliştirdikleri teknolojileri insanlara ve devletlere 16 yıl sonra sunuyorlar ki onlar hep çok ileride olsunlar. Yenilmez olsunlar.

Kimlerden bahsediyorum. Tabiki küreselcilerden dünya elitlerinden.

telapati ile iletişim dönemi
telapati ile iletişim dönemi

Bu yeni lisan (dil) yaması insan beynine çip takılarak yapılacak. Beyne takılan çip çeşitli dalgaları beynin fonksiyon merkezlerine göndererek bu dil çevirme işini yapacak. Yada beynin o bölgesine bütün dil bilgileri yerleştirilmiş olacak. Bir bilgisayar hafızasına başka bir merkezden veri aktarmak gibi yapılacak bu işlem.

Ve hatta konuşmanız bile gerekmeyecek. Telepati yeteneği artacak.

Beynin konulurken yaydığı dalgaları algılayıp bir dile çevirecek bu çipler. Yani düşüncelerinizi okuyacak adeta.

Telepati ile iletişim dönemi başlıyor.

Elon musk bu açıklamayı ise tesla hisse fiyatlarının düşmesinin ardından yaptı. Tesla hisse fiyatlarının yükselmesini sağlayacak mı bilinmez.

son dakika elon musk, telepati ile konuşma, beyne çip takma, insana çip takılması, elon musk haberleri, telepati haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.