> Kılıçdaroğlu Pandemi hastanesi için israf dedi – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Kılıçdaroğlu Pandemi hastanesi için israf dedi

kılıçdaroğlu pandemi, son dakika haber

Kılıçdaroğlu Pandemi hastanesi için israf dedi. Yapılan her şeyi protesto eden chp’nin başkanı kılıçdaroğlu salgın hastalık hastalıklar için

Yapılan hastane için çok gereksiz bunlar israf dedi.

Daha önceki bütün projelere karşı çıkan muhalif olan kılıçdaroğl’unun bu zamana kadar hükümetin yaptığı ve kendilerinin beğendiği ve onayladığı hiç bir şey yok.

Daha önceki şehir hastanelerini ve hava alanını eleştirdiği gibi şu anda kanal istanbul’un da yapılmasına karşı çıkıyorlar ve hatta dava açtılar.

CHP’nin sözde lideri kemal amca yeşilköy ve sancaktepe’de yapılacak olan salgın hastalık (pandemi) hastanesi için israf bu yapı nispet olsun diye yapılıyor dedi.

Yapılacak olan bu salgın hastalık hastanesi için adana’da yaptığımız sahra hastanesini kıskandılar. Nispet olsun diye yapıyorlar dedi.

Daha önceki dönemde şehir hastaneleri içinde gereksiz bunlar yandaşlara para aktarmak için yapılıyor dedikleri tedavi merkezleri koronavirüs hastalarının tedavisi ve salgınla mücadelede önemli rol oynadı.

son dakika kılıçdaroğlu,kılıçdaroğluhaberi,kılıçdaroğluhaberleri,
son dakika pandemi hastanesi,pandemi hastanesihaberi,pandemi hastanesihaberleri,

1 COMMENT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.