> Koronavirüs’e karşı lazer tedavisi üzerinde çalışılıyor – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Koronavirüs’e karşı lazer tedavisi üzerinde çalışılıyor

koronavirüs'e karşı lazer tedavisi

Koronavirüs’e karşı lazer tedavisi üzerinde çalışılıyor. Türkiye’nin lazer teknolojisi üzerine yaptığı çalışmalar dikkat çekiyor.

Tüm dünya’da savunma sanayisi ve lazer teknolojisi konusunda neredeyse lider konuma yükselen ülkemiz bu tecrübesini şimdi covid 19’a karşı kullanmak istiyor. son dakika haberler

Daha önce yapılmayanı yapıp ışın silahlarımızı sihalar ve ihalar üzerine yerleştirmişlerdi. Ve libya’da dünyada bir ilki gerçekleştirip havadan havaya ilk ışın silahını biz kullanmıştık.

Bütün dünya hayret ve dehşet içinde izlemişti. Çünkü o enerjiyi üretebilmek için tır büyüklüğünde bir jeneratör gerekiyordu. Türkiye açıklamıyor bu silahlarda ne kullandığını tabiki. Fakat bor yada toryumu lazer teknolojisine adapte ettiğimiz kesin.

Şimdi aşı ve ilaç üretilmesini beklemektense ışın tedavisi uygulamayı elzem gören yöneticilerimiz çalışmalara başladı bile.

Lazer yani ışın tedavisi ile neredeyse yüzde 99,9 virüsü anında öldüren bir sistemden bahsediyoruz. Zaten bunu kendi bilim insanlarımız ve genç girişimciler bir kaç hafta önce geliştirdi.

mesela bankamatiklerde nakit paraları tamamen virüsten temizleyebilen lazer sistemi şimdi insan vücudunda kullanılacak.

Kendi üretimimiz olan türk yapımı yerli ışın tedavisi yöntemimiz zaten bir çok alanda hastalar üzerinde kullanılıyor.

son dakika lazer tedavisi,lazer tedavisihaberi,lazer tedavisihaberleri,
son dakika koronavirüs’e karşı,koronavirüs’e karşıhaberi,koronavirüs’e karşıhaberleri,
koronavirüs'e karşı lazer tedavisi
koronavirüs’e karşı lazer tedavisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.