> Muslera Boca Juniors’a transferi hakkında konuştu – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Muslera Boca Juniors’a transferi hakkında konuştu

muslera'nın transferi

Muslera Boca Juniors’a transferi hakkında konuştu. Galatasaray’ın belkide en önemli oyuncusu olma ünvanına sahip file bekçisi

Yaptığı açıklamalarda galatasaray taraftarlarının yüreğine su serpti. Fatih Terim’in de gidemez o bizim demirbaş oyuncumuz dediği ve çok önem verdiği isim muslera transfer dedikoduları hakkında basına bilgi verdi.

Arjantin’in en önemli kulüplerinden biri olan Boca Juniors takımına gideceği( transfer olacağı ) hakkında çıkan haberler karşısında açıklama yapma gereği duyan kaleci.

Ben hiç bir yere gitmeyi düşünmüyorumn. Arjantinden kimse ile görüşmedim. Burada mutluyum ve galatasaray’da kalmak istiyorum dedi.

Bu haber nereden çıktı hiç bilmiyorum. Benim sözleşme galatasaray ile devam ediyor. Sözleşmem bitince de kulübüm isterse burada kalmak istiyorum dedi.

2011 yılından beridir galatasaray’da mükemmel performans sergileyerek oynuyor. Lazio takımından 6,75 milyon euro ödenerek trasnfer olmuştu.

bu süreçte 14 kupa kazandı. Boca Juniors takımı ile adımın anılması çok güzel. Çok büyük bir takım. Büyük takımlarla adımın anılması büyük mutluluk veriyor. Fakat bunlar dedikodu açılmasını yaptı.

son dakika muslera,muslerahaberi,muslerahaberleri,
son dakika transfer söylentisi,transfer söylentisihaberi,transfer söylentisihaberleri,
muslera'nın transferi
muslera’nın transferi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.