> Uzaylı istilası projesi (planı) 3 aralık 2024 tek dünya devleti – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Uzaylı istilası projesi (planı) 3 aralık 2024 tek dünya devleti

uzaylı istilası projesi

Uzaylı istilası projesi (planı) 3 aralık 2024 tek dünya devleti kurma hedefi doğrultusunda atılacak ilk adım olarak gösteriliyor.

Tabii covid 19 (coronavirüs) te bu projenin bir ayağı olabilir. Çünkü şu anda insanlar evlerinde karantina adı altında mahsur kalmış durumda.

Karantina günlerinde hiç alakası ve ilişkisi olmayan insanlar bütün ihtiyaçlarını ditijal dünya üzerinden yani internetten karşılar duruma geldi.

Coronavirüs ve karantina zorunluluğu olmasa hangi anne baba çocuğunun internet üzerinden okul eğitimi almasını ister ki ?

Amna şimdi bu sürece adapte oluyor insnalar. Hiç internetten para göndermemiş olanlar, internet üzerindne hiç alışveriş yapmamış bireyler ilk defa eticaret üzerinden alışveriş yapmak sorunda kalıyor.

Aynı şekilde çok yakın zaman içerisinde insanlar artık sanal para (kripto para) kullanmaya mecbur kalacaklar.

Yoksa bu işlerin kendiliğinden olmasını beklerse bu teknoloji geçişi isteyen güçler binlerce yıl beklemek zorunda kalacaklar.

Hiç olmayacak şeyler oluyor. Yani komplo teorisi hikaye uydurma , olur mu hiç öyle şey dediğimiz şeyler oluyor. Filmlerde görürüz ancak çekirge istilası, katil kocaman dev arılar, salgın hastalıklar. Yakında belki zombi insanlar göreceğiz.

Ve bu olanların tamamı insanları uzaylı istilasına hazırlamak için. Yani uzaylı istilasına inanacak duruma getirecekler insanoğlunu.

İnsanoğlu henüz psikolojik olarak ve mantıksal olarak yaşanacak bir uzaylı istilasına hazır değil. Fakat yaşanacak salgın hastalıklar, zombi insanlar, çekirge istilası, katil arılar gibi filmlerde gördüğümüz bütün felaketler bu dönemde gerçek olacak.

Zaten bu yaşadıklarımız hep sinema filmlerinde işlenen konular. Bunlar gerçek olduğuna göre pekala uzaylıların dünyayı istila etmeside sonuçta bir sinema filmiydi o da gerçek olabilir. Beynin bu algıyı kabul etmesi için egzersiz yapılıyor şu anda.

Evet I pet Got isimli çizgi film animasyonunda gizlenen rakam yada tarih tam olarak 3 aralık 2024 tarihini veriyor. Bu tarihte seattle eyaletinde başlaması beklenen uzaylı istilası komplo teorisi olarak sosyal medyada dolaşıyor.

Tarih tutar mı bilemem fakat bunların kesinlikle tek merkezli bir dünya devleti kurabilmek için bütün dünyanın tamamının birlik içinde savaşacağı bir dünya dışı düşman lazım.

İşte bu dünya dışı düşmanda uzaylılar adı verilecek varlıklar olacak.

Zaten 5g teknolojisi de bir bakıma bu iş için hazırlanıyor.

Her yere neden 5g baz istasyonları kuruluyor.

Siz hiç 5g ile ilgili bir uygulama izlediğiniz mi ? yada gördünüz mü ?

Yani 5g ile uzaylı getirseler kimse bunların gerçek olmadığını anlayamaz. Bu mümkün depil. Kaldı ki bunların robot teknolojilerişde oldukça gelişti. İnsan ile robotu neredeyse ayırmak imkansız. Uzaylı cisminde robotlarda yapacaklar. Zaten uçan ufolar ve uzay araçları hazır.

Bu robot uzaylılar birde 5g teknolojisi ile desteklenirse inanın kimse gerçek ile sahte olanı ayıt edemeyecek.

İşte coronavirüs yada covid 19 ne için icat edildi diye soruyorsanız, amacı nedir diye merak ediyorsanız amaç uzaylı istilası ve sonrasında tek merkezli bir dünya devleti kurmak.

Bu iş 2024 yılına kadar çeşitli sinema ve film senaryolarının gerçekleşmesi ile devam edecek. Yani salgın hastalık ardından başka felaketleri görmek mümkün.

uzaylı istilası projesi
uzaylı istilası projesi

Çünkü insanların bir uzaylı istilasına inanması için öncesinde hiç olmaz diyecekleri şeylerin gerçekleşmesi şart. Böylelikle beyinler uzaylıların dünyayı istila ettiğine inanacak hale gelecek. yada her şey olabilir düşüncesine gelecekler.

Gelecek yıllarda mutlaka uzaylı istilası projesi için önceden insanları alıştırmak maksatlı olarak ufo ve uzaylı haberlerini dünya ölçekli olarak görmemiz mümkün.

Sonuçta planı yapılmış bir film senaryosunun içerisindeyiz. 2024 yılı aralık ayında hayatta olursa göreceğiz. Fakat o zaman kadar yaşayacaklarımız zaten bizlere uzaylı istilası planı içinde olduğumuzu gösterecektir.

Bu planı yapanlar kimler? abd mi ? Küreselciler mi ? Şeytana tapanlar mı ?

son dakika uzaylı istilası,uzaylı istilasıhaberi,uzaylı istilasıhaberleri,
son dakika 5g projesi,5g projesihaberi,5g projesihaberleri,
son dakika istila projesi,istila projesihaberi,istila projesihaberleri,
son dakika istila planı,istila planıhaberi,istila planıhaberleri,

5g teknolojisi ne için hazırlanıyor, uzaylı istilası ne zaman olacak,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.