> Almanya’da Bugün koronadan ölen olmadı – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Almanya’da Bugün koronadan ölen olmadı

bugün almanya'da ölü sayısı sıfır

Almanya’da Bugün korona’dan ölen olmadı, Almanya’nın korona ile mücadelesi sonucu ölü sayısı (can kaybı) bugün sıfır rakamını gösterdi.

Almanlar sevinç çığlıkları attı. Havasını atan merkel dünya basınında almanya’nın covid 19 başarısını gurur tablosu olarak sundu.

Almanya aldığı tedbirlere rağmen türkiyeden daha vasat bir tablo çizmişti. Salgın hastalık konusunda kısıtlamaları kaldırmaya çalışan ülkede ölen sayısı bugün sıfırdır.

Son 24 saat içerisinde salgından ölen olmadığı açıklanırken bugüne kadar ki toplam ölen kişi sayısı ise yaklaşık 8 bin olarak açıklanmıştı.

Bu rakamların doğruluğu konusu almanya gibi bir ülkede pek tartışılmaz belki . Fakat çin’in vaka sayısı yalanı sonunda ortaya çıktı. Sadece vaka sayısı değil ölü sayıları da yalan çıktı. Başka ülkelerde böyle bir durum yaşanır mı bilinmez.

Fakat ülkede ölen olmayınca devlet başkanı da doğal olarak seçim ve siyaset gereği merkel gibi gururla çıkıp açıklama yapabilir.

son dakika koronadan,koronadanhaberi,koronadanhaberleri,
son dakika ölen sayısı,ölen sayısıhaberi,ölen sayısıhaberleri,
son dakika almanya’da,almanya’dahaberi,almanya’dahaberleri,
son dakika ölü sayısı,ölü sayısıhaberi,ölü sayısıhaberleri,
bugün almanya'da ölü sayısı sıfır
bugün almanya’da ölü sayısı sıfır, son dakika haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.