> Başakşehir Edin Visca’yı satacak – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Başakşehir Edin Visca’yı satacak

edin visca için başakşehir'e teklif

Başakşehir Edin Visca’yı satacak, ilk gelecek ciddi transfer teklifine sıcak bakacakları kesin

Başakspor’un en yetenekli futbolcusu olarak öne çıkan ve avrupa’dan bir çok talibi olan oyuncu için gelecek teklifler ciddi olarak değerlendirilecek.

2021 yılında başakşehir ile mükavelesi sona erecek olan edin visca’dan para kazanmadan göndermek istemiyor.

Sonuçta sözleşmesi sona erdiğinde futbolcu istediği kulüp ile anlaşma yapabilir. Bu durumlar genel olarak futbolcuların lehine oluyor. Kulübün alacağı bonservis bedelini oyuncu ve transfer edecek kulüp aralarında paylaşmış oluyorlar.

Başakşehir spor kulübü yöneticileri böyle bir duruma düşmemek için oyuncu için gelecek olan tekliflerin değerlendirileceğini söylediler. Tabii oyuncunun da kendisine verilecek maaş ve maddi olanak tekliflerini kabul etmesi şart.

Yani her şey futbolcunun inisiyatifine kalmış durumda.

İngilre’de oynamak isteyen oyuncu için ingiliz milli takım oyuncusu Edin Dzeko  visca için ingiltere premier lig’de çok rahatlıkla oynar yorumu ve analizi yaptı.

Bu neden ile ingiliz takımları da pusu da bekliyorlar. Belki pazarlık kızışmadan evvel şimdi başakşehir’e bonservis ödemeyi kabul edecek takımda çıkabilir.

son dakika edin visca,edin viscahaberi,edin viscahaberleri,
son dakika başakşehir,başakşehirhaberi,başakşehirhaberleri,
edin visca için başakşehir'e teklif
son dakika haberi ;edin visca için başakşehir’e teklif

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.