> Trump, Çin’i suçladı ve obama’ya beceriksiz dedi – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Trump, Çin’i suçladı ve obama’ya beceriksiz dedi

Trump, Çin’i suçladı ve obama’ya beceriksiz dedi. Obama’nın trump’ın covid 19 ile mücadelesini eleştirmesi trump’ı kızdırdı. obama için

Trump’ın yaptığı açıklamalar dünya basınında yer aldı ve büyük ses getirdi. Bana kazandığım seçimlerin sonrasında kurulan bir kumpas bir tuzak vardı. Seçimleri kazanmamı rusya sağladı işte trump aslında rusya’nın adamı gibi söylentiler ve dedikodular çıkarttılar.

Bunların ardında biden ve obama’nın olduğundan şüphem yok dedi.

Küreselcilerin adamı olarak suçladığı biden ve obamanın yanına çin devletini de koyarak suçlamalarına ve söylemlerine obama için beceriksiz diyerek devam etti.

Çin’in bu salgın hastalığın sorumlusu olduğunu dünya sağlık örgütünün ise çin’in kuklası olduğunu söyledi. Aslında söylemek istediği şey çin’den kastı küreselciler.

Küreselcilerin obama’nın ve biden isminide yönettiği çin’i ve dünya sağlık örgütünü kontrolü altında tutuğunu açıklamaya çalıştı.

Trump, gıda ve restoran sektör liderleri ile yaptığı yuvarlak masa toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Kendisini covid 19 dan nasıl koruduğunu ve yöntemlerini anlattı. Daha sonra kendisine sorulan arabistan’a silah satışı sorusuna ise ;

Bir devlet bizden silah almak için servet ödediğinde o silah anlaşmasını hemen yapmalıyız.Bu fırsatı kaçırırsak onlarda gidip çin yada rusya’dan silah alırlar cevabını verdi.

Tarihimizdeki en kötü skandal ise bana kurulan kumpasa obama ve biden’in dahil olmasıdır. Bu konuda zerre kadar şüphem yok açıklamarını yaptı.

Obama çok beceriksiz bir başkandı. Bize orta doğuda dağılmış ordu ve deaş belasını bıraktı. Deaş’ı biz temizledik dedi.

Salgın döneminde korona sebebi ile obama’nın bize miras bıraktığı kötü sağlık sistemine rağmen biz iyi iş çıkarıyoruz .

DSÖ (dünya sağlık örgütüne) biz 450 milyon dolar ödedik yardım yaptık . Çin ise sadece 38 milyon dolar. Buna rağmen çin’in kuklası olarak hareket etmeye devam ediyorlar dedi.

Trump’ın korona’ya karşı korunmak maksatlı olarak sıtma ilacı kullandığı ise kendi ağzından doğrulandı.

Bir gazetecinin arabistan yemende insan haklarını ihlal ediyor siz yinede silah satacak mısınız ? sorusuna bu konuda bilgim yok demekle yetindi.

son dakika trump,trumphaberi,trumphaberleri,
son dakika obama,obamahaberi,obamahaberleri,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.