> Türk milleti ercüment ovalı’dan ümidini kesti – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Türk milleti ercüment ovalı’dan ümidini kesti

Türk milleti ercüment ovalı’dan ümidini kesti. Artık kimsenin dikkate almadığı ercüment ovalı kendi kendine twitter üzerinden mesajlar göndermeye devam ediyor.

23 nisanda bombayı patlatacağız . Büyük bir müjde türk haklını bekliyor gibi büyük vaadler ile millete korona aşısı ile ilgili büyük ümitler veren ercüment ovalı ismi büyük eleştiriler almaya devam ediyor.

En son yaptığı aşı paylaşımında 1. aşama testler tamamdır. Başarıya ulaştık. Klinik testlere eylül ayında başlarız dedi.

Büyük tepkiler alan paylaşımlara rağmen aşı hakkında yazı yazmaya ve ümit dağıtmaya devam eden ovalı isminin bence kendisi de ne yaptığını bilmiyor. Sağlık bakanı koca buyur bakanlığımız nezdinde yap ne yapıyorsan yardımcı olalım dediği ercümet ovalı hala kendi kendine bir şeyler yapmaya devam ediyor.

Belkide başka şeyler üzerine çalışıyor ? Ve ünlü olabilmek için ilgi çekmek için bu yolu deniyor olabilir.

Şu bir gerçek ki , Artık Ercüment ovalı ismini kimse ciddiye almıyor. Benim fikrim odur ki, bu doktor en sonunda çıkıp başaramadık klinik testlerde olumlu sonuç alamadık diyecek. İnşallah öyle olmaz bunca zaman kamuoyunu meşgul edip sonrada biz elimizden geleni yaptık olmadı demesi muhtemel. Eylülde bu yazıyı okursunuz umarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.