> Bilim kurulu üyesinden gümüş suyu uyarısı – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Bilim kurulu üyesinden gümüş suyu uyarısı

Bilim kurulu üyesinden gümüş suyu uyarısı, Bilim kurulu üyesi olan Dr seçil özkan gümüş suyunun zararı ile ilgili uyarıda bulundu.

Gazi üniversitesi tıp fakültesi öğretim üyesi gümüş suyunun meyve ve sebze yıkarken kullanımı hakkında ne gibi zararları olacağını bilmiyoruz uyarısı yaptı.

Bizde siz bilmezseniz kim bilecek diyoruz. Yani sizin işiniz bilim değil mi ? Neden böyle bir yaygın uygulama var ise bu konu hakkında araştırma yapıp ta milleti bilgilendir miyorsunuz acaba.

Gümüş suyunun faydaları (yararları) şüphesiz yadsınamaz. Tamamen anti bakteriyel olduğu ve hatta kanser virüslerinin dna sını yok ederek hastaları iyileştirdiği de konuşuluyor.

Başkaca komplo teorileri ise gümüş suyu hakkında konuşmanın tıp alanında çalışanlara yasaklandığı konusunda. Yani ilaç sektörü liderlerinin baskısı ile gümüş hakkında konuşmak tıp doktorlarına yasaklanmış.

yada gümüşün iyileştirici özelliklerini anlatan bir doktor göremezsiniz.

Fakat asırlar önce yaşanan veba salgınında çingenlerin veba olmamasının nedeni araştırılır. Ve bu çingenelerin devamlı olarak gümüş suyu kullandıkları ve bu sebep ile veba hastalığına yakalanmadıkları anlaşılır.

Gümüşün bu mucizevi iyileştirme özelliğini anlatan kimse yok iken zararları hakkında varsayımlar üretmeye çalışılıyor.

Mevye ve sebze yıkarken kesinlikle gümüş suyu kullanmayın sindirim sistemimize zarar verebilir diyor.

Yani gıda ile tüketildiğinde neler olacağını bilmiyoruz diyen dr seçil özken bu konu hakkında bilimsel bir çalışma yok diyor. Bol su ile yıkamak yeterliymiş.

Bu konu hakkında çekinmeden konuşan doktor bilimsel çalışma yok demekle yetinip bir bilimsel çalışma başlatacağız diyemedi.

son dakika gümüş suyu,gümüş suyuhaberi,gümüş suyuhaberleri,
son dakika faydaları,faydalarıhaberi,faydalarıhaberleri,
gümüş suyu yararları
gümüş suyu yararları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.