> Amerika’da neler oluyor, abd 2020 seçimi ertelenecek mi ? (fema) – Son dakika, sondakika haberler, son dakika haberleri, haberi, haber, son durum, breaking news, latest news

Amerika’da neler oluyor, abd 2020 seçimi ertelenecek mi ? (fema)

Amerika’da neler oluyor, abd 2020 seçimi ertelenecek mi ? (fema) yönetimi başlayacak mı ?

Daha önceki yazılarımızda da zaten abd’de yaşanacak felaket senaryoları ile ilgili bazı komplo teorileri hakkında yazmıştık.

Şimdi abd başkanlık seçimleri yaklaştıkça amerika’da halkın nabzı yükselecek ve sokaklar daha da karışacak. Aslında bu durum trump ve ulusalcıların istediği bir durum.

Neden trump bu gerilimlerin yaşanmasını ve krizin büyümesini istiyor ?

Bunu anlamak için küreselciler ile abd milliyetçileri arasındaki savaşı iyi okumak şart.

Amerikada bir siyahinin polis tarafından feci şekilde öldürülmesinin yankıları sürüyor. Kim zaten karantina sürecinde böyle bir şey yapsın ki.

O polisi serbest bırakan güç kimse işte bu olayların başlamasını da isteyen o.

Minneapolis eyaletinde yaşanan yağma olaylarının ardından trump belediye başkanını eleştirdi ve öz yönetimden bahsederlerse ordumuz görev için hazır dedi.

Aslında bu illerin en sonunda varacağı yer fema isimli organizasyonun seçim öncesi yönetimi ele alması olacaktır.

Küreselcilerin şirketlerini batırmak için koronavirüsle mücadele bile etmeyen trump yönetimindeki abd’de ölü sayısı 100 bini geçti. Korku ve panik büyüyor. Çok sayıda şirket şimdiden battı. (iflas etti)

Bundan sonraki süreçte trump amerikada bulunan küreselci şirketlerinin batması için elinden geleni yapacaktır.

Batıramadıkları şirketlere ise abd yönetimini fema’ya devrederek el koyacak gibime geliyor.

Abd başkanlık seçimi 2020 yılı için savaşın fitilini koronavirüs ile ateşledi. Şimdi iç savaş, ekonomik ve siyasi krizler ile devam ediyor. Amerika’da bundan sonraki süreç özerklik ilan eden eyaletler ile devam edecek.

Abd’nin küreselciler ile savaşı devam edecek. Japonya zamanında çin hükümetini uyardı. Biz dünyanın en büyük 2. ekonomisi olduğumuzda bize atom bombası ile saldırdılar deyip çinlileri uyarmışlardı. Şimdi trump yönetimindeki abd koronavirüs ile tabii bu başlangıç çin devletini hizaya getirmeye çalışıyor.

İlerleyen zamanda abd sıkışırsa ve çökmek ile karşı karşıya kalırsa bir nükleer saldırıda bulunabileceğini düşünüyorum. Fakat bu durum bana göre 2023 yılı bitmeden başlayabilir. Yani 2023 yılında bir dünya savaşı başlamadı muhtemel .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucuz linux hosting.